Ali Bostancı İnşaat Projeler


ALİ BOSTANCI İNŞAAT

BURSA’NIN KONUT FABRİKASI

Ali Bostancı İnşaat Projeler

Bursa’nın Konut fabrikası
Bursa’nın neredeyse her bölgesinde konut projeleri inşaa eden Ali Bostancı İnşaat, 1984 yılında Bursa’nın Konut Fabrikası mottosuyla kurulmuş ve günümüze kadar 100’den fazla konut projesini hayata geçirmiştir. Hamitler bölgesinde ağırlıklı olmakla birlikte Nilüfer, Mudanya ve Yıldırım bölgelerinde de 1. sınıf projeleri hayata geçirmiştir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Osmangazi Belediyesi ile hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleri inşaa eden Ali Bostancı İnşaat, bu güne kadar 17 binden fazla aileyi ev sahibi yapmış durumda.
01 .

Modern, Yenilikçi Mimari Projeler

Kurulduğu günden bugüne teknolojiyi ve modern mimariyi yakından takip eden Ali Bostancı İnşaat, hayata geçirdiği her projede modern mimari ile yaşamları kolaylaştırıyor.
02 .

Her Zaman Kazandıran Projeler

Bursa’nın yatırıma değer bölgelerinde hayata geçirdiği konut projeleri ile her daim kazandıran yatırımlık projeler inşaa eden Ali Bostancı İnşaat’tan ev sahibi olarak doğru bir yatırım yapabilirsiniz.
03 .

Depreme Dayanıklı Sağlam ve 7/24 Güvenlikli Yapılar

Günümüzün en önemli problemlerinden olan deprem ve güvenlik Ali Bostancı İnşaat için olmazsa olmaz bir durum. Depreme dayanıklı yapılan inşaa eden Ali Bostnacı İnşaat sevdikleriniz için 7/24 güvenlik sistemini de ihmal etmiyor.

Ali Bostancı İnşaat Proje Haritası

Proje haritası
Ali Bostancı İnşaat’ın satışı devam eden tüm projelerini aşağıdaki haritadaki ikonlara tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Ali Bostancı İnşaat Devam Eden ProjelerAramayı filtreleBack to FiltersAli Bostancı İnşaat İletişim

Hayalinize uygun konut projeleri için Ali Bostancı İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM