Bursa, senin gözünden tanınacak

BiBursa.com olarak Bursalı işletmelerin yanı sıra Bursalı fotoğrafçılara da destek olmak için Bursa’nın en büyük dijital fotoğraf arşivini açıyoruz. Bursa’nın tanıtımında “benim de fotoğraflarım olsun” diyorsan hadi fotoğraflarını gönder yayınlayalım 🙂 

#BizBursayız

Çok güzel fotoğraflar çekiyorsun, biliyoruz ve görüyoruz. Biz istiyoruz ki, Bursa fotoğrafların Instagram’da kalıp kaybolmasın, şehre değer katsın. Hem Bursa’nın hem de senin tanıtımına yardımcı olsun.

30+

Fotoğrafçı

1000+

Bursa Fotoğrafı

#BizBursayız projesi nedir?

#BizBursayız, BiBursa.com olarak Bursa’nın yanı sıra amatör ve profesyonel fotoğrafçıların tanıtımları için 2020 yılının Şubat ayında başlattığımız sosyal sorumluluk projesidir.

BiBursa.com olarak her gün binlerce yerli yabancı turisti ağırlayan, içerisinde yüzlerce fotoğrafçı barındıran Bursa’nın fotoğraflarını bir arada toplayan bir platform olmadığı için Bursa’nın tanıtımının eksik yapıldığını düşünerek hep birlikte #BizBursayız projesini başlattık. Türkiye’nin en büyük 4. şehri olan Bursa’da her gün fotoğrafçılar yüzlerce hatta belki binlerce fotoğraf çekerek Bursa’nın o anını ölümsüzleştiriyorlar. Kimi fotoğrafçı siyah beyaz kimi tüm canlı renkleri ile, kimi tüm bilgi birikimi ve tecrübesi ile profesyonel şekilde kimisi de belki de yeni aldığı fotoğraf makinesi ya da cep telefonu ile kendi bakış açısı ve görsel zevkiyle Bursa’nın en güzel fotoğraflarını çekiyor.

   Peki bu fotoğraflar nerede ve kim görüyor? 
   Önce kendimize bu soruyu sorduk ve şunu gördük;
   Bursa fotoğrafları yüzlerce Instagram sayfasına dağılmış durumda. 
  Biz biliyoruz ki, sosyal medyada takipçi sayısı az olduğu için çektiği güzel fotoğrafları geniş kitlelere ulaştıramayan ve bu yüzden kendini başarısız sayarak fotoğraf çekmeyi bırakan arkadaşlarımız oldukça fazla.
   İşte bu kaygı ile BiBursa.com olarak hem Bursa’nın tanıtımı hem de fotoğrafçılarımızı desteklemek için ölümsüzleşen tüm anları tek çatı altında toplamaya karar verdik. Çünkü birlikte çalışırsak Bursa büyür.  Hep birlikte tüm tecrübelerimiz ve emeklerimizi ortaya koyuyoruz ve kocaman bir aile olduğumuzu hatırlatıyoruz. Çünkü şehrimiz bunu hak ediyor. Bursalılar bunu hak ediyor. Hep birlikte kocaman bir aile olarak, el ele vererek Bursa’nın tanıtımına başlıyoruz. Sen de bu aileye fotoğrafların ile katılmak istersen bekliyoruz. Çünkü hep birlikte #BizBursayız. 

Gönder yayınlayalım

  • Çektiğin fotoğrafların BiBursa.com fotoğraf arşivinde yayınlanmasını istiyorsan, [email protected] mail adresine fotoğrafların yüksek çözünürlüklü hallerini, hakkınızda kısa bilgiyi, profil fotoğrafınızı ve sosyal medya hesap bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir. 

  • DİKKAT : Fotoğrafların telif ve sorumlulukları sanatçıya aittir. BiBursa.com’un sadece web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlamaya hakkı vardır. BiBursa.com fotoğraf arşivinde bulunan fotoğrafları, sanatçıdan izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.