Bursa, senin gözünden tanınacak

BiBursa.com olarak Bursalı işletmelerin yanı sıra Bursalı fotoğrafçılara da destek olmak için Bursa’nın en büyük dijital fotoğraf arşivini açıyoruz. Bursa’nın tanıtımında “benim de fotoğraflarım olsun” diyorsan hadi fotoğraflarını gönder yayınlayalım 🙂 

SIKÇA SORULAN SORULAR

#BizBursayız PROJESİ NEDİR?

#BizBursayız projesi, BiBursa.com’un Bursa’nın ve fotoğrafçıların tanıtımı için 2020 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesidir.

Fotoğraf sınırlaması var mı?

#BizBursayız projesi kapsamında fotoğrafçılara kendi isimlerinde ücretsiz sayfalar hazırlıyoruz. Bu sayfalara sahip olmak için en az 15 Bursa fotoğrafı gönderilmesi gerekmektedir. Ne kadar çok fotoğraf gönderilirse proje için o kadar faydalı olacağı için üst sınır yoktur. İsteyen istediği kadar fotoğraf gönderebilir.

Katılım ücretli mi?

BiBursa.com olarak amacımız tamamen Bursa’nın ve fotoğrafçıların tanıtımı olduğu için, herhangi bir ücret talep etmiyoruz. #BizBursayız projesinde yer almak isteyen herkese kendi isminde sayfasını ücretsiz olarak hazırlıyoruz.

Fotoğrafların telif hakları ne oluyor?

Proje kapsamında BiBursa.com olarak biz sadece fotoğrafları sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda (@bibursa, @bizbursayiz) yayınlamak için izin istiyoruz. Fotoğrafların tüm telif hakları fotoğrafçılarda saklı kalmaktadır.

#BizBursayız'a kimler katılabilir?

Profesyonel şekilde fotoğraf çekenlerin yanı sıra amatör olarak fotoğrafa gönül vermiş herkes projeye fotoğraf göndererek katılabilir. 

Projeye nasıl katılabiliriz?

Fotoğrafçılar, yayınlanmasını istedikleri Bursa fotoğraflarını [email protected] mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Amacımız Bursa’nın yanı sıra fotoğrafçıların tanıtımına fayda sağlamak olduğu için fotoğrafların yanı sıra sayfa içerisinde kullanmak üzere fotoğrafçının.1 tane fotoğrafı ve hakkında kısa bir metin de göndermesi gerekmektedir. Tüm datalar bizlere ulaştığında fotoğrafçının sayfasını en hızlı şekilde hazırlayıp yayına alıyoruz.