You- Dizi Tavsiyesi-5

You- Dizi Tavsiyesi-5

You dizisini izlemeye başladığınızda yolda yürürken ya da evde cam kenarında otururken izlenme hissiyatınız ortaya çıkacak. Her an izleniyor olma hissi sizi tedirgin edecek. ABD yapımı olan ve şu an 2. sezonu yayınlanan diziyi izlerken hem gerilecek hem de sonraki bölümü merak edeceksiniz. Eğer polisiye ve seri katil konulu dizileri seviyorsanız ‘You’ dizisini izlemelisiniz.

Seri katil dizi sever misiniz? Peki ‘Dexter’ dizisini izlediniz mi? Dexter kadar fazla seri katil içeriği olmasa da You dizisinde aşk ve cinayet bir arada. New York şehrinde bir kitapçıda çalışan kahramanımız aşık olur ve olaylar gelişir. Siz aşık olduğunuzda ne yaparsınız sevdiğinizi kıskanır mısınız? Peki onunla tanışmadan önce onu izleyip her anını takip eder misiniz? Bu karantina günlerinde içinizi karartmayacaksa aksine sizi heyecanlandıracak bir polisiye dizi arıyorsanız, You dizisini şiddetle tavsiye ediyoruz.

You Dizisinin Konusu Nedir?

Zeki bir New York’lu olan Joe, bir kitapçı işletmektedir. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olmayı başarır. Ancak Joe’nun takıntılı hali artarak devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

You Dizisi Türkçe Frankmanını İzle

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta