Bursa anaokulu tavsiyesi

Bursa anaokulu tavsiyesi

Bursa anaokulu tavsiyesi ile ilgili sağlıklı tavsiyeler bulamıyorsanız, BiBursa olarak Bursa’nın farklı bölgelerinde hizmet veren 5 anaokulunu sizler için tavsiye ediyoruz.

Son yıllarda Bursa’da her mahallede hatta neredeyse her sokakta anaokulu görmek mümkün. Özellikle Bursa’nın yeni gelişen ve yaşam standardının yüksek olduğu bölgelerde (ki bu genelde Nilüfer oluyor) anaokullarının sayısı çoğaldı. Durum böyle olunca Bursa’da çocuğunu anaokuluna göndermek isteyen veliler, karar vermekte zorlanmaya başladı. Biz de BiBursa.com olarak sizler için Bursa’nın merkez ilçelerinde bulunan iyi anaokullarından 5 tanesin seçerek tanıtmak istiyoruz. Umarım karar vermenizde faydalı olabiliriz 🙂

Özlüce’de Anaokulu Tavsiyesi: Yoyo Anaokulu

İlk anaokulu tavsiyemiz Özlüce’den olacak. Bursa’da 2019 yılında ‘Dünya Çocukları Yetiştirme’ mottosu ile eğitim hayatına başlayan Yoyo Anaokulu, hem eğitim kadrosu hem de ortaya koydukları misyon ile listenin ilk sırasında yerini aldı. Robotik kodlama eğitiminden, çocuk yogasına, cimnastik eğitiminden satranç ve ingilizce eğtimine kadar çok geniş eğitim müfredatı benimseyen Yoyo Anaokulu, en önemli farkını ise her ay düzenli şekilde yaptığı etkinlikler ile ortaya koyuyor. Öğrenciler ile her ay 1 kıtanın kültürü üzerine etkinlik yapan Yoyo Anaokulu, bu sayede çocuklara dünya kültürlerini yaşatarak öğretmeyi başarıyor. Aynı zamanda hafta sonları okul içinde yaptıkları ücretli ve ücretsiz veli, çocuk etkinlikleri ile hem çocukların gelişimini hem de velilerin çocukları ile kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı oluyorlar. Eğer Özlüce’de anaokulu arayışındaysanız, Yoyo Anaokulu ile görüşmeden karar vermeyin diyebiliriz.

Yoyo Anaokulu hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Üçevler Anaokulu Tavsiyesi: Erce Anaokulu

Bursa Üçevler Demirci Mahallesi’nde eğitim hayatına devam eden Erce Anaokulu, 3 – 6 yaş çocuklara, haftada 10 ders saati İngilizce eğitimi, ilkokula hazırlık bireysel matematik çalışmaları, ilkokula hazırlık okuma yazma çalışmaları, yaratıcı drama, akıl oyunları, satranç, müzik, piyano, orff eğitimi, ritm çalışmaları, teakwando, jimnastik, modern dans, halk oyunları, binicilik, zarafet ve diksiyon eğitimi, aile destekli proje çalışmaları ve eğitim seminerleri alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.

Erce Anaokulu, eğitim anlayışını yansıtan fiziksel ortamlarda, doğru sınıf donanımlarıyla, çocuklara kendilerini ifade edebildikleri, hayal dünyalarını geliştirebildikleri, dinlenildikleri, sevildikleri ve değerli olduklarını hissettikleri, mutlu, istikrarlı ve güvenli bir ortam sağlanmıştır.

Mudanya Anaokul Tavsiyesi: Pembe Kule Montessori Anaokulu

Özel Pembe Kule Anaokulu, hem fiziksel yapılanması hem de eğitim öğretim yöntemleriyle kendine özgü bir oluşum yaratmayı başarmış bir eğitim kuruluşudur.

2013 yılında kurulan Özel Pembe Kule Anaokulu okul öncesi eğitim-öğretim hizmetleri sunan bağımsız bir anaokulu. İki  büyük park-bahçe alanı ile çocukların özgürce dış dünya ile bağ kurabilmelerine olanak sağlayan Pembe Kule’ de çocuklar çok mutlu. Her sabah kahvaltı saatinden sonra bütün okul sabah sporunu yapmak üzere bahçeye çıkıyor. Müzik ruhun gıdası diyerek sevilen ritmik şarkılar eşliğinde sabah sporunu yaptıktan sonra çocuklar bahçede özgürce oyun oynayabiliyorlar. Kovasını, küreğini alan kum havuzuna, salıncakta sallanmak isteyen oyun parkına, yanlarında scooter, bisiklet, kaykay getirenler de kask ve dizliklerini takarak keyifli vakit geçiriyorlar.

Hamitler Anaokulu Tavsiyesi- İlk Ders Anaokulu

Hamitler bölgesinde anaokulu arayışında olan velilerimiz için tavsiyemiz ortaya koyduğu eğitim kalitesi ve misyondan dolayı İlk Ders Anaokulu‘dur.
Yenilikçi çalışkan değerlerine sahip çıkan, kendine ve çevresine saygılı, sevmeyi bilen, doğaya ve çevreye duyarlı, özgüveni yüksek, soru sorabilen, problem çözebilen, araştıran, kendi haklarını bilen ve sorgulayabilen, liderlik vasıflarını keşfeden ve kullanan, ön yargılı olmayan, empati kurabilen, yeri geldiğinde teşekkür edip, özür dileyebilen, spor yapan, akademik anlamda donanımlı İngilizceye hakim değerlerimize hakim ve kendini ifade edebilen, ne istediğini bilen, tüketen değil, üreten, iç dünyası zengin bireyler yetiştirmek ve okul öncesi eğitimde topluma örnek bir kurum olarak geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız ve onları okullara emanet eden ebeveynler adına İlk Ders Anaokulu” kaliteli hizmet vermektedir.

Yıldırım’da Anaokulu Tavsiyesi: Gökkuğaşı Anaokulu

Yıldırım’da anaokulu arayışındaysanız, Yıldırım’ın son yıllarda öne çıkan bölgesi Millet Mahallesi’ndeki Gökkuşağı Anaokulu tavsiyemizdir. Ortaya koydukları farklı ve geliştirici eğitimler ile çocuklarınızı yarınlara hazırlayan Gökkuşağı Anaokulu, geniş eğitim kadrosu ile çocuklarınıza ev sıcaklığını yaşatıyor.

Gökkuşağı Anaokulu’nı gelin yöneticilerinden tanıyalım;

Çocuklarımız, dijital ve bilgi çağında başarılı ve mutlu bir yaşam sürdürülebilmeleri için onları bunlara hazırlayan ve onlara gerekli kilit becerileri sağlayan iyi bir eğitime ihtiyaçları vardır. Eğitimdeki hedefimiz; Kendisi ve çevresi için sorumluluk taşıyan bireyler yetiştirmektir.
Eğitimde ki hedefimize ulaşmada öğretmenin görevi, çocukların sorumlu, sosyal olarak yetkin, araştıran, sorgulayan ve öğrenmeyi öğrenen bireyler olmaların da , Onlara rehber olarak eşik etmektir. Bunu yapmak için, her zaman öğrencilerin bireysel gelişim ve öğrenme hedeflerini belirleyerek yenilikçi öğrenme yöntemler uygular.

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta