Ali Bostancı İnşaat 7. Etap

Ali Bostancı İnşaat 7. Etap

Ali Bostancı İnşaat ile Osmangazi Belediyesi iş birliği ile Soğanlı Mahallesi’nde yapımı devam eden 7. Etap projesinin tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz

Ali Bostancı İnşaat’ın 2020 yılı ortasında yapımına başladığı ve Osmangazi Belediyesi ile Soğanlı Mahallesi’nde yükselen Bostancıkent 7. Etap projeleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?

2017 yılında başlanan Soğanlı Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında ilk 6 etapta 731 daire yaparak bölgenin değerlenmesinde etkili olan Ali Bostancı İnşaat, 2020 yılında başladığı 7. etap projesi ile prestijli konut yapmaya devam ediyor. Şehrin merkezinde yepyeni bir yaşamı vaat eden Ali Bostancı İnşaat’ın yeni projesi 7. etap ile ilgili tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Ali Bostancı İnşaat 7. Etap görselleri

Yapımı devam eden ve 2021 yılında tamamlanması planlanan Ali Bostancı İnşaat’ın yeni projesi 7. Etap’ın nasıl olacağını merak ediyor musunuz? 3 boyutlu çizimlerini yayınlayan projenin görsellerine aşağıda görebilirsiniz.

Ali Bostancı İnşaat’ın yeni projesi 7. Etap nerede?

Osmangazi Belediyesi güvencesi Ali Bostancı İnşaat kalitesi ve tecrübesi ile yapımına 2020 yılında başlanan 7. etap projesi, Bursa’nın merkezi Soğanlı Mahallesi’nde yükselmektedir. Bursa Botanik Park ve Millet Bahçesi’ne 5 dk yürüme mesafesinde olan 7. Etap projesi hakkında teknik bilgilere aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta