Bruno Coffee Expert / Özlüce

Bruno Coffee Expert / Özlüce

Bursa Özlüce’de 3. nesil kahve severler için yeni bir işletme olan Bruno Coffee Expert, misafirlerine özel olarak kavurttuğu kahve çekirdekleri ile lezzetli bir kahve deneyimi sunuyor.

İyi ve kahve içmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için Bursa’da sosyal yaşamın en hareketli olduğu bölgelerden Özlüce’de hizmete açılan Bruno Coffee Expert, lezzetli kahve içmek isteyenlerin ilk adresi olmuş durumda. Arabica çekirdeklerini özel olarak kavurtan ve taze olarak misafirlerine hazırlayan Bruno Coffee Expert’te kahvenin en lezzetlisini içebilirsiniz.

Bursa’da bir ilk; Özel Bitki Çayları ile sağlığınızı koruyun

İyi kahve içmek isteyenleri #brunodabuluşalım hastagi ile işletmesine davet eden Bruno Coffee Expert, Bursa’da bir ilki de gerçekleştirdi. Bitki çayı seviyorsanız, Bursa’da sadece Bruno Coffee Expert’te içebileceğiniz doğal ve sağlıklı bitki çaylarını mutlaka denemelisiniz. Hem tadı hem de sağlığa etkisi ile içenleri kendisine hayran bırakan bitki çayları özel olarak getirtiliyor ve Bursa’da sadece Bruno Coffee Expert’e bulunuyor.

Bruno Coffee Expert nerede?

Bursa’da sosyal yaşamın yoğun olduğu Özlüce Bulvarı’nda yer alan Bruno Coffee Expert, 2020 yılında açıldı. Dünya kahvelerinin en lezzetli kavrulmuş çekirdeklerini misafirlerine sunan Bruno Coffee Expert, son aylarda kahve severler için buluşma yeri haline gelmiş durumda. Peki Bruno Coffee Expert nerede ne yenir ne içilir?

Görmek için tıklayınız; Bruno Coffee Expert

Bruno Coffee Expert’in Instagram’dan takip etmek isterseniz; @brunocoffeeexpert

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta