Kadim Restaurant (Khayal Restaurant) serpme kahvaltısı

Kadim Restaurant (Khayal Restaurant) serpme kahvaltısı

Bursa’da serpme kahvaltı denildiğinde zengin menüsü ve lezzetli ürünleri ile akla ilk eski adı Khayal Restaurat yeni adı Kadim Restaurant geliyor. Bursa Nilüfer’de serpme kahvaltı yapmak istiyor ama nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, Kadim Restaurant BiBursa.com olarak tavsiyemizdir.

Bursa serpme kahvaltı mekanları denildiğinde aklınıza ilk hangi ilçeler geliyor? Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım Mudanya ya da diğer ilçeler mi? Bursa’nın bir çok yerinde hem zengin çeşitleri ile hem de organik ürünleri ile lezzet dolu bir çok serpme kahvaltı hizmeti veren işletme mevcut. Bunları sizler için Bursa kahvaltı mekanları başlıklı sayfamızda yayınlıyoruz. Gelelim bu hafta, Bursa’da serpme kahvaltı tavsiyemize;
Biz BiBursa ailesi olarak kahvaltıya çok önem veriyor, biri kahvaltı dediğinde oraya doğru koşmak istiyoruz. Özellikle zengin içeriği olan serpme kahvaltılar, Van kahvaltıları, köy kahvaltıları Bursa’da bizi çok mutlu ediyor. Peki Bursa’da bu hafta kahvaltıya nereye gidelim?

Eski adı Khayal Restaurant olan işletmenin, Kadim Restaurant olarak yeni markalaşma yoluna gittiklerini öğrendik. BiBursa.com olarak Bursa’nın en dolu kahvaltılarından birini sunan işletmeye öncelikle hayırlı olsun diyoruz. Khayal Restaurant’ın kahvaltısı Bursa’da çok meşhurdur. Artık Kadim Restaurant’ın kahvaltısını öveceğimiz kesin 🙂

Kadim Restaurant’ın (Khayal Restaurant) serpme kahvaltısı nasıl?

Haftanın 7 günü serpme kahvaltı hizmeti veren işletmenin kahvaltı saat aralığı da oldukça geniş. Güne erken başlayanlar gibi geç başlayanları da düşünen işletmede serpme kahvaltı 08:00-15:00 saatleri arasında servis ediliyor. Serpme kahvaltıda soğukların hepsi sınırsız şekilde geliyor. Açık menü kahvaltı olmasa da sınırsız ürün sunmaları mutluluk veriyor. Soğukların yanı sıra poğaçalardan da isteğin kadar isteyebiliyorsunuz. Sıcaklarda ise menemen ve tereyağlı yumurta fiyata dahildir.

Kadim Restaurant’ın (Khayal Restaurant) serpme kahvaltısı ne kadar?

Misi Köyü’ne giderken, Carrefour Avm’yi ve Eker Meydanı’nı geçtikten sonra Lefkoşa Caddesi üzerinde yer alan işletmenin zengin kahvaltı menüsü gibi yemek, tatlı ve aperatifleri de oldukça zengin lezzetli. Serpme kahvaltı fiyatı kişi başı 55 TL’dir. 0-6 yaş için ise serpme kahvaltı ÜCRETSİZ.

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta