Tufi Rum Meyhanesi

Tufi Rum Meyhanesi

Ortalama Değerlendirmeler

Mekan Hakkında

Bursa Özlüce’de gidilecek sakin bir meyhane arayışındaysanız, Tufi Rum Meyhanesi size tavsiyemizdir. Yüksek ses ve ‘yeni nesil’ olmadan gerçek meyhane konsetli Tufi Rum Meyhanesi, Özlüce’de hizmet veriyor.

Son yıllarda hızla artan yeni nesil meyhane konseptinin aksine geleneksel meyhaneciliği ön plana çıkaran bir işletme olan Tufi Rum Meyhanesi, sakin ortamı ile rakının yanında sohbeti arayanlar için en ideal mekan.

1850’de Girit’in kıyı kenti Resmo’dan(Rethymno)başlayıp, Mudanya’ya uzanan bir lezzet yolculuğu,3.Kuşak Özlüce’de sizlerle. diyor işletme sahibi 🙂

‘Yeni nesil meyhane’ sloganını duyunca ne hissediyorsunuz? Meyhaneninde yeni nesli mi olur diye düşünenlerdenseniz, Tufi Rum Meyhanesi size rakının yanında bol sohbeti vadediyor. Yüksek sesli müzik olmayan, sakin, huzurlu bir ortamda gerçek meyhane konseptini yaşamak istiyorsanız, Özlüce’de Tufi Rum Meyhanesi sizi bekliyor. Aslında butik bir meyhane olan Tufi’nin lezzetleri oldukça iddialı.

Peki Tufi Rum Meyhanesi’nde ne yenir?

Rakının yanında en sevdiğiniz meze hangisi? Peki rakının yanında en sevdiğiniz mezeler sınırsız olsa nasıl olurdu? Meze sınırsız mı olur demeyin, Tufi Rum Meyhanesi Bursa’da ilk defa 5 çeşit meze hizmetini müşterilerine sınırsız şekilde sunuyor. Kişi başı 100 TL ücreti ile seçeceğiniz 5 çeşit mezeler bittikte masanızda yenileniyor. Bursa’da ahtapot yiyebileceğiniz nadir yerlerden bir tanesi olan Tufi Rum Meyhanesi’nde her yemek ve her meze mekanda ustanın ellerinden çıkıyor. Hiçbir yemek ya da meze dışarıdan hazır alınmıyor. Bir aile işletmesi olan Tufi Rum Meyhanesi’nde kendinizi en sevdiğiniz arkadaşınızın yanına gitmiş gibi hissedeceksiniz.

Tufi müdavimlerine özel hizmet

Her meyhanenin müdavimleri özeldir. Tufi’de müdavim olmak ise daha özel. Her zaman sıcak bir tebessüm ile karşılanan misafirler müdavim olduğunda rakılarını bitirmeleri gerekmiyor. Bitmeyen müdavim rakınız siz tekrar gelene kadar işletme içerisinde yer alan buzdolabında üzerinde isminiz yazılı şekilde bekliyor.

Fotoğraflar

Bugün Kapalı UTC+3

18:00 - 00:30
 • Pazartesi
  18:00 - 00:30
 • Salı
  18:00 - 00:30
 • Çarşamba
  18:00 - 00:30
 • Perşembe
  18:00 - 00:30
 • Cuma
  18:00 - 00:30
 • Cumartesi
  18:00 - 00:30
 • Pazar
  18:00 - 00:30

Konum Bilgileri

Sayfa İstatistiği

177 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
0 Paylaş