David People Mudanya

David People Mudanya

Yemek- Kahve- Tatlı

Ortalama Değerlendirmeler

Mekan Hakkında

Mudanya’da David People kalitesini yaşama zamanı…

Bursa’nın İstanbul’a açılan kapısı Mudanya’nın en şık ve menüsü en geniş mekanlarından bir tanesi olan David People’ın Mudanya şubesi, sizi enfes manzara eşliğinde keyifli vakit geçirmeye davet ediyor

Bursa’nın bir çok bölgesinde şubesi olan ve her şubesinde kalitesi ile misafirlerini memnun bırakan David People Mudanya, Bursa’da tek deniz manzarası şube durumunda. Masanızdan yükselen lezzetli yemeklerinize ya da kahvenize, kilometrelerce uzanan deniz manzarası, martılar ve tabi onlarca teknenin yer aldığı yat limanı eşlik ediyor. David People’ın lezzetli ile henüz tanışmadıysanız, Bursa’nın en güzel manzarasına sahip, en lezzetli şubesi ile denemelere başlayabilirsiniz.

Mudanya’da güne serpme kahvaltı ile başlayın

David People Mudanya’da güne enfes bir serpme kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Zengin serpme kahvaltı menüsü (ki gerçekten içeriği çok bol ve ürün çeşitliliği fazla), daha kapıdan ilk girdiğiniz anda sizi güler yüzle karşılayan güler yüzlü bir ekip ve tabi mavinin her tonunu görebileceğiniz enfes bir manzara… İşte David People Mudanya’da size güne güzel başlatacak 3 etmen 🙂

  • 2 kişilik serpme kahvaltı 179 TL’dir

Lezzetli yemekler ve tatlılar

Mudanya’da nerede yemek yesek? Sorusuna en lezzetli cevaplardan bir tanesi David People Mudanya… Usta ellerden çıktığı daha kokusundan bile belli olan lezzetli yemeklerin yanı sıra hem moralinizi düzeltecek hem de gününüzü daha da lezzetli hale getirecek tatılarda David People Mudanya’da sizi bekliyor.

Çocuk oyun alanı ile rahat edin

Siz yemeğinizi yiyip, çayın, kahvenin, manzaranın ve sohbetin tadını çıkarırken, çocuklarınız güvenli oyun alanında arkadaşları ile keyifle oyunlar oynayabilecekler. David People Mudanya’nın çocuk oyun alanı hem geniş hem de her bakışınızda çocuğuzu görebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş. Bu da sizin huzurlu vakit geçirirken çocuklarınızın sosyalleşmesine yardımcı oluyor.

Fotoğraflar

Konum Bilgileri

Sayfa İstatistiği

103 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
2 Shares

Diğer Mekanlar