Elfida B&B Restaurant

Elfida B&B Restaurant

Bursa'nın tek Fransız Mutfağı Restoranı

Ortalama Değerlendirmeler

Mekan Hakkında

   Bursa’nın ilk ve tek Fransız ve Belçika yemekleri yapan restoranı ‘Elfida B&B Restaurant’ hizmete açıldı.

  Dünyaca ünlü mutfaklardan olan, Fransa ve Belçika yemeklerini Bursa’ya getiren B&B Elfida Restaurant, birbirinden farklı ve leziz yemekleri ile Bursa Nilüfer Demirci Mahallesi’nde hizmete açıldı.

   Elfida B&B Restaurant sadece cumartesi günleri açık

Bursa’nın en sakin ve huzur dolu bölgelerinden birisi olan Demirci’de hizmete açılan Elfida B&B Restaurant, Bursa’da gurmeyim diyenleri ve Fransız yemeğine ilgi duyanları bekliyor. Sessiz ve sakin ortamı ile yoğun şehir hayatından ve restoranlardan kaçanlar için ideal ortamı ile Elfida B&B Restaurant, sizleri bekliyor. Sadece cumartesi günleri açık olan Elfida B&B Restaurant’a en geç cuma akşamına kadar rezervasyon yapmanız gerekmektedir.  Bunun sebebi ise hazırlanacak olan yemeklerin, hazırlama süresinin uzunluğu…

   Elfida B&B Restaurant’ta kendinizi özel hissedeceksiniz

Butik bir restoran olan Elfida B&B Restaurant, kapalı ve açık oturma alanları ile misafirlerine kendilerini özel hissettirecek kadar kaliteli hizmet sunuyor. Haftada sadece 1 gün açık olan Elfida B&B Restaurant‘a gittiğiniz de mönü istemeyiniz 🙂 Çünkü mönü yok 🙂 Elfida B&B Restaurant, nasıl ki 1 akşam hizmet veriyorsa, açık olduğu cumartesi akşamı sadece 1 mönü servis etmektedir. Ayda 4 mönünün hazırlandığı ve bunun ay başında sosyal medya hesaplarından paylaşıldığı Elfida B&B Restaurant,‘ı takip ederek haftanın yemeklerini önceden görebilirsiniz.

   2 menü tek fiyat

Bir restorana gittiğinizde kafanızda acaba yemekler pahalı mı ucuz mu diye sorular geçiyorsa, Elfida’da bunları düşünmenize gerek yok. Çünkü fiyat tarifesi sabit. Elfida’ya hangi hafta gelirseniz gelin, yiyeceğiniz mönü için ödeyeceğiniz fiyat 200 TL’dir. Fiyata yemek ve yemek sonrası kahve dahildir. Yemeğinizin yanında şarap içmek isterseniz ise en düşün şarabın kadehi 20 TL’dir. (Ki şarap sevenler için 20 TL’lik şarabın tadı çok lezzetli diyebiliriz.)

Elfida B&B Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elfida B&B her gün açık mı?

Hayır, Elfida B&B Restoran sadece Cumartesi günleri hizmet veriyorken gelen talepler doğrultusunda salıdan cumartesiye kadar her gün rezervasyon ile hizmet vermektedir.

Elfida B&B’de Menü nasıl?

Elfida B&B Restoran’ın mönüsü önceden sosyal medya hesaplarından paylaşılmaktadır. Günlük müşterilere 2 mönü seçeneği sunulmaktadır. Bunu Elfida B&B Restoran’ın Instagram sayfasından görebilirsiniz.

Elfida B&B’de fiyatlar nasıl?

Elfida B&B Restoran’da fiyat 200 TL’dir. Her hafta salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri servis edilen mönü ne olursa olsun, fiyat sabittir.

Elfida B&B’de fiyata alkol dahil mi?

Elfida B&B Restoran’da belirlenen 150 TL içerisinde başlangıç ve ana yemeklerin yanı sıra, tatlı, kahve geçerlidir. Elfida B&B Restoran’da sadece şarap bulunmaktadır.

En düşük şarabın fiyatı nedir?

Elfida B&B Restoran’da en düşün şarabın kadehi 20’TL’den başlamaktadır.

Fotoğraflar

Bugün Kapalı UTC+3

19:00 - 22:00
 • Salı
  19:00 - 22:00
 • Çarşamba
  19:00 - 22:00
 • Perşembe
  19:00 - 22:00
 • Cuma
  19:00 - 22:00
 • Cumartesi
  19:00 - 22:00

Konum Bilgileri

Sayfa İstatistiği

1482 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
0 Paylaş