Louis Chocolate Cafe

Louis Chocolate Cafe

Mutluluğun çikolatalı formülü / Callebaut Belgium Chocolate

Ortalama Değerlendirmeler

Mekan Hakkında

Çikolata sevenler için müjdemiz var, Bursa’da çikolata kafe arıyorsanız, Özlüce’de hizmete açılan çikolata kafe Louis Chocolate Cafe ile tanışmaya hazır olun.

Bursa’da misafirlerine el yapımı Belçika çikolatası ile lezzetli tatlılar sunan Louis Chocolate Cafe, hem tatlıları hem de mekanın mimarisi ile dikkat çekiyor. Bursa’da çikolata kafe arayanlardansanız, Özlüce’de hizmet veren Louis Chocolate Cafe’ye gidebilirsiniz.

Bursa’da sosyal yaşamın en hareketli olduğu yerlerden Özlüce’de çikolata kafeler arasında hem en yenisi hem de en lezzetlisi ile tanışmaya hazır olun. Mavi ve beyazın birlikte kullanıldığı işletmenin iç mimarisi oldukça güzel ve ferah… Mekana adımınızı attığınız anda sizi güler yüzüyle karşılayan işletme, tatlı seçiminde de sizlere oldukça yardımcı oluyor.

Bursa’da çikolata severlerin yeni lezzet durağı

Bir mekan düşünün ki, içeri adımınızı attığınız anda sizi taze çikolatalar ile birlikte lezzetli kahvenin heyecanlandıran kokusu karşılıyor olsun. Şimdi de en sevdiğiniz tatlının üzerine, en kaliteli Callebaout Belçika Çikolatası dökülerek servis edildiğini düşünün… Hem görüntüsü hem lezzeti hem de tazeliği ile bir tatlıdan arayacağınız her şeyi size sunan Louis Chocolate Cafe’de günün her saati keyifli vakit geçirebilir, lezzetli tatlılar yiyerek, iyi kahve içebilirsiniz.

İster orada yiyin ister hediye götürün

Bursa Özlüce’de butik çikolatacılar arasında en lezzetlilerinden bir tanesi olan Louis Chocolate Cafe’de gördüğünüz her şey el yapımı ve taze… Çikolataların kalitesini ve tazeliğini koruyabilmek için her şeye dikkat eden işletmede çikolatalarınızı ister hemen orada yiyebilir isterseniz de hediye kutusu yaptırarak sevdiklerinize küçük süprizler yapabilirsiniz 🙂

Belçika Rüyası’nı mutlaka deneyin

Eğer tatlı seviyorsanız ve asla hayır diyemiyorsanız Louis Chocolate Cafe’ye hayran kalabilirsiniz. Kaliteli ve iyi hizmet sunan her mekanın mutlaka 1 tane özel ürünü vardır. Louis Chocolate Cafe’nin tüm çikolataları ve tatlıları çok lezzetli olsa da 1 tanesi çok ama çok özel. İçerisinde taze meyvelerin olduğu Belçika Çikolatası’nı denemenizi tavsiye ediyoruz. Belçika Çikolatası’nın yanı sıra Louis Chocolate Cafe’ye özel 2. bir tatlı da Bursa’da ilk ve tek olan dondurmalı makaronları da denemelisiniz. Özel tatlıların ve el yapımı çikolataların dışında cheesecake, San Sebastian Cheesecake, Louis meyveli çikolata, cookie, mozaik pastayı yani kısaca tüm tatlıları keyifle yiyebilirsiniz.

Fotoğraflar

Bugün Şimdi açık UTC+3

10:30 - 00:00
 • Pazartesi
  10:30 - 00:00
 • Salı
  10:30 - 00:00
 • Çarşamba
  10:30 - 00:00
 • Perşembe
  10:30 - 00:00
 • Cuma
  10:30 - 00:00
 • Cumartesi
  10:30 - 00:00
 • Pazar
  10:30 - 00:00

Konum Bilgileri

Sayfa İstatistiği

2125 Views
0 Değerlendirme
1 Favori
5 Shares