Bursa Serpme Kahvaltı Mekanları / Yerleri ve Fiyatları

Bursa Serpme Kahvaltı Mekanları / Yerleri ve Fiyatları

Bursa serpme kahvaltı mekanı arıyorsunuz ve nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, BiBursa.com olarak Bursa’da size rehberlik etmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Bursa’da serpme kahvaltı yapabileceğiniz 7 kahvaltı mekanı tavsiye edeceğiz.

Bursa’da serpme kahvaltı nerede yapılır ve fiyatları nedir? Bursa’da kahvaltı denildiğinde heralde akla gelen ilk soru nerede kahvaltı yapalım? 2.si de serpme kahvaltı fiyatları ne kadar? BiBursa olarak sizin için hazırladığımız 7 farklı kahvaltı mekanı hazırladık.

Umarım beğenir ve kahvaltıya gitmek istediğiniz arkadaşlarınız ile paylaşırsınız 🙂

Bursa’da serpme kahvaltıya gidilecek yerler (2021);

Evde geçen sonbahar, kış ve ilkbahar mevsiminin ardından gelen yaz ile birlikte yasaklarda kalkmaya başladı. Bursa’daki yaşam, gezi, etkinlik ve mekan rehberiniz BiBursa.com olarak uzun süredir sizlere serpme kahvaltı mekanı tavsiyesinde bulunmadığımızı fark ettik. Kafe ve restoranlardan o kadar uzak kaldık ki, bir çok kişi pandemiden önce Bursa’da serpme kahvaltıya nereye gittiğini bile unuttu 🙂 Gelin Bursa’da serpme kahvaltı yapılacak lezzetli ve bol çeşitleri olan 7 mekanı inceleyelim;

1-Seçkin Garden

Adını ilk defa duymuş olabilirsiniz çünkü Bursa’da yeni açılan mekanlardan bir tanesi. Bursa merkezde nefes alabileceğiniz, kendinizi yemyeşil bir parkın içerisinde yürürken bulabileceğiniz nadir yerlerden bir tanesi olan Hüdavendigar Kent Parkı diğer adı Mihraplı Parkı içerisinde hizmet vermeye açılan Seçkin Garden, hem mekan hem de serpme kahvaltı konusunda beklentilerinizi karşılayacak nitelikte. Bursa Osmangazi’de önce güzel bir serpme kahvaltı yapıp sonra da biraz yürümek, hatta bisiklet binmek isteyenler için Seçkin Garden’ı tavsiye ediyoruz. Serpme kahvaltı menüsü oldukça zengin ve lezzetli. Personel güler yüzlü olduğu kadar ilgili ve pratik. Bir serpme kahvaltıdan ne beklerseniz, Seçkin Garden’da fazlasıyla mevcut. Kahvaltı sonlarında gelen meyveler de oldukça taze, lezzetli. 35 çeşitten oluşan serpme kahvaltı da çay sınırsız, meyve tabağı ise ikram olarak sunuluyor.
Hüdavendigar Kent Parkı’nın Mihraplı Camii tarafından ilk girişte sizi karşılayan Seçkin Garden’da kahvaltı yaparak güne keyifle başlayabilirsiniz.

Seçkin Garden’ın serpme kahvaltısınde ne var?

Ezine peynir, Burgu peynir, Köy peynir, Kaşar peynir, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Biberli zeytin, Sele zeytin, Zeytin salatası, Acuka, Bal, Tahin, Pekmez, Tereyağ, Domates, Salata, Biber, Sosis, Patates, Sigara böreği, Galete, Tahinli, Pide, Simit, Sucuk, Salam, Yumurta, Kaşarlı mantar, 4 çeşit mevsim meyvesi, 4 çeşit mevsim yeşillikleri


Seçkin Garden’da serpme kahvaltı 2 kişi 100 TL’dir

2- Bamm Garden

Daha önce size Bursa’da bu hafta ne yapsak bölümünde 1 alana 1 bedava yemek kampanyasından bahsettiğimiz Bamm Garden, Görükle’de serpme kahvaltı yapabileceğiniz güzel ve şık mekanlar listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Geniş ve ferah bahçesi, taze olduğu kadar lezzetli ve zengin serpme kahvaltısı ile güne mutlu başlamak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz yerler arasında. Görükle’de serpme kahvaltı nerede yapılır sorusuna verilecek içeriği en zengin serpme kahvaltılardan olan Bamm Garden’da serpme kahvaltı sabah 08:00 ile 14:00 arasında yapabilirsiniz.
Bamm Garden’da serpme kahvaltı 2 kişi 65 TL’dir

Bamm Garden Night nerede ve işletme hakkında bilgi; Bamm Garden Night

Bursa’da serpme kahvaltı yapabileceğiniz diğer tavsiye yazılarımızı görmek için tıklayınız; Bursa serpme kahvaltı yerleri

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta