Bursa'da dürüm nerede yenir? Bursa Dürüm Siparişi

Evde ya da ofistesiniz, canınız lezzetli bir dürüm çektiyse, BiBursa.com olarak Bursa’da dürüm siparişi verebileceğiniz işletmeleri sizler için sıraladık. Bursa merkez ilçelerinde lezzetli dürümler yapan işletmelerin menülerini ve iletişim bilgilerini butonlara tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

Türkiye’nin ve tüm dünyanın koronavirüs ile mücadelesi devam ederken canınız et ya da tavuk dürüm çektiyse, sen #evdekal yeter. Senin için BiBursa.com olarak Bursa’da eve sipariş getiren dürümcüleri sıraladık.

En sevdiğiniz dürüm hangisi? Adana, urfa, tavuk ya da et döner dürüm hangisini çok seviyorsunuz ve şimdi olsa bir sürü yerim diyorsunuz 🙂 Evde anne yemekleri çok güzeldir ama eğer canınız fastfood çektiyse ve şöyle leziz mi leziz bir dürüm olsa da yesek diyorsanız, bu yazımız size 🙂 Sizler için Bursa’da koronavirüs süresince hizmetine ara vermeyen dürümcüleri sıraladık.

Çekirge Dürüm

Çekirge ve çevresi

Nurullah Kebap

Esentepe- FSM çevresi

Bes'e Kebap

Bademli ve çevresi

Ali Bey Kebap

Balat ve çevresi

Öncü Döner

Görükle ve çevresi

Hot Döner

Millet Mh. ve çevresi

İsos Döner

Dikkaldırım ve çevresi

Untitled-24

Ağa Dürüm

Erikli ve çevresi

Evde tavuk dürüm nasıl yapılır? Bursa'da dürüm sipariş verilecek restoranlar

Korona virüs tehdidi ile evinizden dışarı çıkmak ve eve de yemek söylemek istemiyor olabilirsiniz. Çok haklısınız. Peki evde canınız da tavuk dürüm çekti. Eyvah. Dışarı çıksanız risk, eve söyleseniz içinize sinmiyor. Peki evde tavuk dürüm yapılabilir mi?

Bursa'da Künefe nerede yenir? Eve Künefe Siparişi nereden verilir?

Türkiye ve dünya koronavirüs ile mücadele ederken, sokağa çıkmayarak hem kendi hem de çevremizdekilerin sağlığını düşünüyoruz. Ama evde de günler zor geçiyor. Evde sıkıldığınızda ya da canınız bu zor günlerde tatlı çektiğinde Bursa’da hala daha canını dişine takarak çalışan künefecilerden bazılarını sıraladık.