Bursa'da pide nerede yenir? Bursa pide siparişi

Evde ya da ofistesiniz, canınız lezzetli bir pide çektiyse, BiBursa.com olarak Bursa’da pide siparişi verebileceğiniz işletmeleri sizler için sıraladık. Bursa merkez ilçelerinde lezzetli pideler yapan işletmelerin menülerini ve iletişim bilgilerini butonlara tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

Türkiye’nin ve tüm dünyanın koronavirüs ile mücadelesi devam ederken canınız et ya da tavuk pide çektiyse, sen #evdekal yeter. Senin için BiBursa.com olarak Bursa’da eve sipariş getiren pidecileri sıraladık.

En sevdiğiniz pide hangisi? Kıymalı, kuşbaşılı, kaşarlı ya da karışık ? Hangisinden şimdi olsa bir sürü yerim diyorsunuz 🙂 Evde anne yemekleri çok güzeldir ama eğer canınız fastfood çektiyse ve şöyle leziz mi leziz bir pide olsa da yesek diyorsanız, bu sayfamız size 🙂 Sizler için Bursa’da sipariş verebileceğiniz pidecileri sıraladık.

Safahat Lokantası

Geçit Mh. ve çevresi

Dikkaldırım ve çevresi

Altınşehir ve çevresi

Evde tavuk dürüm nasıl yapılır? Bursa'da dürüm sipariş verilecek restoranlar

Korona virüs tehdidi ile evinizden dışarı çıkmak ve eve de yemek söylemek istemiyor olabilirsiniz. Çok haklısınız. Peki evde canınız da tavuk dürüm çekti. Eyvah. Dışarı çıksanız risk, eve söyleseniz içinize sinmiyor. Peki evde tavuk dürüm yapılabilir mi?

Bursa'da Künefe nerede yenir? Eve Künefe Siparişi nereden verilir?

Türkiye ve dünya koronavirüs ile mücadele ederken, sokağa çıkmayarak hem kendi hem de çevremizdekilerin sağlığını düşünüyoruz. Ama evde de günler zor geçiyor. Evde sıkıldığınızda ya da canınız bu zor günlerde tatlı çektiğinde Bursa’da hala daha canını dişine takarak çalışan künefecilerden bazılarını sıraladık.