The Berussa Hotel

The Berussa Hotel

Ortalama Değerlendirmeler

Açıklama

The Berussa Hotel, Bursa’da manzarası en iyi bölgelerden birisi olan Uludağ yolu üzerinde bulunmaktadır. Konumunun avatajı sayesinde ister şehri isterseniz de Uludağ’ı doyasıya yaşayabilirsiniz.

ULUDAĞ’IN ETEKLERİNDE GERÇEK KONFORU HİSSEDECEKSİNİZ

Bursa’ya ister iş isterseniz de turistik amaçla gelmiş olun, giderken hayran olmuş olacaksınız. Tarihi ve doğal güzellikler ile sizi kendisine hayran bırakacak Bursa’yı en iyi seyredebileceğiniz otellerden birisi The Berussa Hotel’dir. Uludağ yolu üzerinde tertemiz havası ve eşsiz Bursa manzarası ile sizi kendisine hayran bırakacak The Berussa Hotel misafirlerinin memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışıyla çeyrek asırdır Büyük Yıldız ismi altında hizmet vermiş, 4 yıldız kategorisinde 70 standart oda 4 suit 1 Double Suit ile yenilenmiş olup, mükemmel Bursa ve Uludağ manzaralı odalarımızda günün yorgunluğunu atabilir, özel günleriniz için dizayn ettiğiniz bahçe ve salonlarda toplantılarınızın yanında dostlarınızla kutlamalar düzenleyebilirsiniz.

Tabiat varlıkları, tarihe tanıklığı ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmış geçmişi ile sanayi ve turizm kenti Yeşil Bursa’nın yeni yüzü The Berrussa Hotel yepyeni modern mimari ve kalitesiyle dizayn edilmiş yapısı ve alkolsüz hotel konseptiyle sizleri aile sıcaklığı içinde gururla karşılıyor.

Fotoğraflar

Konum bilgileri

Sayfa istatistiği

94 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
0 Paylaş