Korupark AVM

Korupark AVM

Ortalama Değerlendirmeler

Açıklama

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Zafer Plaza ve Antalya Deepo Outlet Center’dan sonra 8 Eylül 2007 tarihinde açılışı yapılan Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi Korupark etkileyici bir büyüklük ve benzersiz mağaza karması ile çevre illere de hitap ediyor.

Mimari projesini Tago Mimarlık’ın yaptığı Korupark Alışveriş Merkezi 165.286 metrekare toplam inşaat alanı ve 71.267 metrekare kiralanabilir alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor.

İki kapalı otopark, üç çarşı ve bir sinema katından oluşan Korupark Avm büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, aydınlatma açısından gün ışığına olanak tanıyan atriumu ve mağaza karması ile Bursa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren farklı bir avm olma özelliği de gösteriyor.

Bursa’nın en büyük AVM’si: Korupark

196 seçkin mağazada binlerce markanın ürününe ulaşılabilen Korupark Alışveriş Merkezi’ni farklı kılan özelliklerden birisi de 50’ye yakın markanın ilk defa Bursa’da Korupark’ta açılmış olması. Toplam 69 ülkede 3 binden fazla mağazası bulunan dünyaca ünlü giyim markası ZARA ve Inditex grubunun tüm alt markalarının da Korupark içerisinde yer alması alışveriş merkezini farklı kılan özelliklerden. Türkiye’de aynı çatı altında ilk kez bir araya gelen dünya markaları da Bursa’da Korupark’ta yer alıyor.

Beymen, Boyner, C&A, Marks&Spencer, Mudo, Vakko gibi büyük mağazalar da alışveriş merkezinde yerini alan önemli markalar. Alışveriş merkezi içerisinde 12 bin metrekarelik alanı ile hizmet veren Kipa Extra ve binlerce ürün çeşidi ile Koçtaş yapı market de bulunuyor.

Türk ve dünya mutfağından farklı alternatif tatların yer aldığı food court alanında özel oturma alanlarına sahip restoranlar ve cafelerde yer almakta. 2500 metrekarelik çocuk eğlence merkezi de çocuk, genç, yaşlı her yaş grubunun uğramadan geçemediği mekanlardan.

Bursa’nın en büyük AVM’si: Korupark

Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Korupark, en büyük sinema kompleksine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Cinetech Korupark sinemaları 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile son teknolojiyi Bursalılarla buluşturuyor. İki katan oluşan Cinetech Sinemaları’nda birinci katta fuaye alanı bulunurken, ,kinci katta büfe ve salonlar yer alıyor.

Tüm bu özellikleri ve farklılıkları ile Bursa’nın yeni ve en büyük alışveriş merkezi Korupark, alışveriş yanında eğlenmek isteyenlerin de Bursa’daki yeni adresi oldu.

PROJE DETAYI Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Korupark Alışveriş Merkezi büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, gün ışığı alan atriumu, ferah koridorları ve eksiksiz mağaza karması ile Bursa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor.

Korupark’ta hangi mağazalar var?

Korupark Alışveriş Merkezi ve lüks konutlardan oluşan Korupark Evleri, yarattıkları sinerji ile bulundukları bölgeyi Bursa’nın yeni prestij aksına dönüştürmeleriyle dikkat çekiyor.

Korupark, tam önünde yer alan metro durağı ile şehrin en uç noktalarından bile kolayca ulaşılabilir bir konumunda yer alıyor. Ana Kiracılar: Tesco Kipa / 12.000 m2, Koçtaş / 5.800 m2, Bimeks / 2.930 m2

AVM Eğlence Alanları: Cinetech Sinemaları / 9 Salon / 1.321 Koltuk, Starpark Lunapark & Smart Play / Çocuk oyun alanı / 3.300m2 Bowling Salonu

AVM Eğlence Alanları: Cinetech Sinemaları / 9 Salon / 1.321 Koltuk, Starpark Lunapark & Smart Play / Çocuk oyun alanı / 3.300m2 Bowling Salonu

DİKKAT: Korupark AVM saat 22:00’de kapanmaktadır. Ancak Korupark girişinde yer alan Starbucks gece 24:00’e kadar hizmet vermektedir

Fotoğraflar

Bugün Şimdi açık UTC+3

10:00 - 22:00
 • Pazartesi
  10:00 - 22:00
 • Salı
  10:00 - 22:00
 • Çarşamba
  10:00 - 22:00
 • Perşembe
  10:00 - 22:00
 • Cuma
  10:00 - 22:00
 • Cumartesi
  10:00 - 22:00
 • Pazar
  10:00 - 22:00

Konum bilgileri

Sayfa istatistiği

600 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
1 Share

Diğer Mekanlar