İlkevet Veteriner Kliniği Mudanya

İlkevet Veteriner Kliniği Mudanya

Mudanya Veteriner Kliniği

Ortalama Değerlendirmeler

Açıklama

Bursa’nın incisi Mudanya’da, evcil hayvanlarınız için uzman ve güvenilir bir veterinere ihtiyacınız varsa, İlkevet Veteriner Kliniği‘ni güvenle tercih edebilirsiniz.

Bursa’nın en güzel ilçelerinden olan ve evcil hayvan bakımının yüksek olduğu Mudanya’da, sevimli dostlarınız için ihtiyaç duyacağınız her şeyde İlkevet Veteriner Kliniği’ne güvenebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için bakım ve tedavi gibi işlemlerin yanı sıra onların ihtiyaç duyacağı sağlıklı ürünlerin satışını da yapan İlkevet Veteriner Kliniği, Mudanya’da uzman veterinerleri ile hizmet veriyor.

İlkevet Veteriner Kliniği hakkında bilgi;

2011 yılında Nilüfer’de kurulan İlkevet Veteriner Kliniği, 2014 yılında Mudanya’daki adresine taşınarak, Mudanya ve çevresinde ki evcil hayvanlara en kapsamlı hizmeti sunmaya başladı.
9 yıllık tecrübesi, kedi ve köpek sağlığı konusunda uzmanlaşmış ekibi, gelişmiş tıbbi ekipmanları ve tedavi alanıyla İlkevet Veteriner Kliniği, Mudanya’da küçük dostlarınızın yaşayabileceği tüm sağlık sorunlarında size en doğru ve hızlı tedavi imkanını sunuyor.

Siz Gelemiyorsanız, İlke Veteriner Size Gelsin

İlkevet Veteriner Kliniği, Mudanya içinde merkezi bir konumda yer almakla birlikte sizin evden ayrılamadığınız durumlarda evinize hizmet getirebiliyor. İlkevet Veteriner Kliniği, Mudanya, Güzelyalı, Bademli ve çevresine mama teslimi ve evlerde aşı uygulamaları yaparak hem sizin hemde kedi, köpek dostlarınızın yaşamını kolaylaştırıyor.

İlkevet Veteriner Kliniği ile minik dostlarımız güvenli ellerde

Evcil hayvanlarımızın rutin ihtiyaçları tıraş, kulak ve tırnak bakımı, koruyucu hekimlik (parazit ve aşı uygulamaları) gibi hizmetlerin yanı sıra küçük dostlarımızın yaşayabileceği diğer tüm sağlık sorunlarında İlkevet Veteriner Kliniği uzman ekibi ile yanınızda, 1 telefon uzağınızda…

İlkevet Veteriner Kliniği bünyesinde bulunan gelişmiş tıbbi ekipmanlar;

*Acil Müdahele
*Doğum ve Jinekoloji
*Cerrahi Operasyonlar (Kısırlaştırma, sezaryen, ortopedik operasyonlar)
*Yoğun Bakım Tedavisi
*İdrar Analizi
*Hemogram ve biyokimya analizi
*Röntgen.
ve diğer klinik hizmetleri ile kedi ve köpek dostlarımızın sağlığı İlkevet Veteriner Kliniği’nin güvenli ellerinde.

Minik Dostunun Damak Tadına ve İhtiyacına Uygun Gıdaları Arayanlar İçin Doğru Adres

Tıpkı biz insanlar gibi evcil hayvanlarımızda tükettiği gıdalar arasında seçim yapabilir. Bazı gıdalara adeta bayılırken, bazılarına yüzünü ekşitebilir. Damak tadına uygunluğunun yanında minik dostlarımız bazı gıdalara karşı hassasiyet de geliştirebilir. Bu tarz gıdaları tüketmek onlar için ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir. Tüm bunların farkında olan evcil hayvan sahipleri için hayvanlarını, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslemek birinci önceliktir. Bu ihtiyacın farkında olan İlkevet Veteriner Kliniği ziyaretçilerine zengin bir mama çeşitliliği sunar. Minik dostlarımızın, sağlıkla ve keyifle tüketeceği gıdaların yanında farklı ihtiyaçlarına yönelik, destekleyici mama türleri, vitaminler, balık yağı, probiyotikler, bitkisel sakinleştiriciler, tüy dökümü engelleyici takviyeler, ödül mamaları ve konserve çeşitleri de Mudanya İlkevet Veteriner Kliniği’nde temin edilebilmektedir.

Kedi ve Köpeğiniz Tüm İhtiyaçlarını Tek Bir Yerde Çözün 

Kedi ve köpeklerinizin sağlığını korurken, keyiflerini yerine getirecek tüm aksesuarları İlkevet Veteriner Kliniği’nden edebilirsiniz. Her cins, boy, kilodaki kedi ve köpek dostlarımız için tasmalar, su ve mama kapları, kaliteli kumlar, en güzel ve rahat uykularını çekmeleri için yataklar, eğlenceli vakitler geçirebileceği oyuncak çeşitleri, oyun alanları ve diğer birçok aksesuar İlkevet Veteriner Kliniği’nin zengin mağaza bölümünde yer alıyor.

Yeni dostunuzla, yeni bir hayata adım

Evinizi yeni bir dost ile paylaşmak istediğiniz de İlkevet Veteriner Kliniği bu konuda da size yardımcı oluyor. Yavru ya da erişkin bir yuva sahibi olmayan birçok kedi ve köpek İlkevet Veteriner Kliniği’nin sahiplendirme hizmeti sayesinde yeni yuvalarına kavuştu. Siz de kendinizi bu sorumluluğu almaya ve mutlu anlarınızı yeni dostunuzla paylaşmaya hazır hissettiğinizde İlkevet Veteriner Kliniği’ne uğrayabilirsiniz.

Fotoğraflar

Bugün Şimdi açık UTC+3

10:00 - 17:00
 • Pazartesi
  09:00 - 19:00
 • Salı
  09:00 - 19:00
 • Çarşamba
  09:00 - 19:00
 • Perşembe
  09:00 - 19:00
 • Cuma
  09:00 - 19:00
 • Cumartesi
  09:00 - 19:00
 • Pazar
  10:00 - 17:00

Konum bilgileri

Sayfa istatistiği

365 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
0 Paylaş