Bursa'da hak ettiğiniz ayrıcalığa sahip olun

Bursa’yı ayrıcalıklı yaşamak isteyen marka yöneticilerine verdiğimiz BiBursa Business Kart ile anlaşmalı yerlerde özel olduğunuzu hissedeceksiniz. Business Kart’a özel indirimler ve fırsatlardan yararlanarak şehri doyasıya yaşayabileceksiniz.

Business Kart Nedir?

BiBursa.com’un sadece üye iş yerlerinin sahiplerine ve yöneticilerine verdiği özel indirim ve fırsat kartıdır. Business Kart ile BiBursa.com kurumsal üyesi işletmelerin yöneticileri, Bursa’da sağlıktan eğitime, spordan konaklamaya kadar birçok alanda, gittiği işletmelerden kazandığı %30’a varan indirimler ile hak ettiği ayrıcalığı yaşıyor.


BiBursa Business Kart Avantajları

BiBursa Business Kart ile Türkiye’nin en büyük 4. şehri olan Bursa’da ayrıcalıklı olmanın tadına varacaksınız. 4 milyon nüfuslu Bursa’da sadece 250 kişide olacak olan BiBursa Bussiness Kart ile Bursa’nın en özel işletmelerinde size özel fırsatlardan faydalanabileceksiniz.

Siz özelsiniz

BiBursa.com üyesi olarak siz Bursa'da en özel kişilerden birisiniz. Çünkü gittiğiniz yerlerde ayrıcalıklı davranılıyor, daha az ödüyorsunuz.

Şehirde size özel fırsatlar

BiBursa Business Kart'a özel indirimlerin yanı sıra özel fırsatlardan da faydalanacaksınız.

Prestijiniz artacak

İş yeri sahibi ya da yöneticisi olarak gittiğiniz yerde size ilgi farklı olacak. Çünkü siz BiBursa.com üyesi bir iş yerinin yöneticisisiniz.

A+ müşteriler

Üye işletmeler arasında iletişimi ve iş yapma fırsatını arttıracak olan Business Kart ile sizin gibi üye iş yerleri ile yepyeni iş anlaşmaları yapma fırsatı yakalıyorsunuz.

Üyelerimiz için çalışıyoruz

BiBursa.com üyeleri için her gün yeni projeler üretmeye çalışıyoruz. Business Kart uygulamamızda bunlardan bir tanesi. Üye işletmelerimiz kendi aralarında hem iletişim halinde olsunlar hem de yepyeni iş birliktelikleri sağlasınlar diye, hem üye ağımızı hem de Business Kart indirim ağımızı büyütmek için çalışıyoruz. Amacımız, BiBursa.com üyeleri Bursa’da hak ettiği ayrıcalığı yaşarken, daha çok kazanarak daha az harcamalarını sağlamak.

Gittiğiniz yerde özel olacaksınız

Bursa’da sağlıktan eğitime, spordan konaklamaya kadar birçok alanda, gittiği işlet- melerden kazandığı %30’a varan indirimler ile hak ettiği ayrıcalığı yaşıyor.
error: Content is protected !!