BiBursa.com

Firmanızı BiBursa.com’a nasıl ekleyebilirsiniz?

BiBursa.com’a firmanızı ekleyerek markanızı görünür hale getirebilir, lokasyona bağlı arama özelliği sayesinde yakınınızda bulunan potansiyel müşterileri işletmenize çekebilirsiniz.

1. Adım
01 .

İletişim ve Randevu

BiBursa.com'a markanızı eklemek ve tanıtımınızı hızlı şekilde ayda 10.000'lerce kişiye yapmak için öncelikle sol altta bulunan canlı destek bölümümüzden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip randevu talep etmelisiniz.

2. Adım
02 .

Ziyaret Zamanı

BiBursa.com ile iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcilerimiz sizleri ziyaret ederek bilgilendirme sağlayacaktır. Bilgilendirme sonrası kayıt olmak isterseniz profesyonel fotoğrafçımız işletme fotoğraflarını çekip gerekli bilgileri alacak ve firma giriş işlemini başlayacaktır.

3. Adım
03 .

Ailemize hoşgeldiniz

Artık tanıtım yaparak kazanma zamanı
Gerekli bilgiler ve görüntüler 24 saat içerisinde BiBursa.com sistemine eklenerek üyeliğiniz başlayacaktır. Üyelik giriş bilgileriniz belirttiğiniz mail adresine e-posta yolu ile gönderilecektir.
Ailemize hoşgeldiniz 🙂

Bize 7/24 yazabilirsiniz

BiBursa.com olarak bize canlı destek bölümünden 7/24 yazabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi bıraktığınız taktirde müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçeceklerdir.

Kayıt sonrası destek

BiBursa.com'a kayıt olmanızın ardından, kayıt için verdiğiniz e-mail adresine giriş bilgilerinizi göndereceğiz. Bu sayede siz de sayfanızı kolaylıkla güncelleyebilir, yeni görseller ekleyebilir, gelecek mesajlara cevap verebilirsiniz.

%100 mobil uyumluluk

BiBursa.com'u kullanıcılar kolay kullanılabilsin ve markalar ile rahatlıkla iletişime geçebilsin diye %100 mobil uyumluluk ile tasarladık.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

BiBursa.com'a kayıt istiyor ancak kafanızda soru işaretleri oluşursa diye bizlere en çok sorulan soruların cevapladık. Bunlar dışında sormak istediğiniz soru olursa bize canlı destek bölümünden yazabilir ya da iletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

BiBursa.com Nedir?

BiBursa.com, Bursa'da hizmet veren yerel ve ulusal markaları potansiyel müşteriler ile buluşturmayı amaçlayan akıllı şehir rehberidir.

Akıllı Şehir Rehberi Nedir?

Cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarda GPRS özelliğini kullanarak, kullanıcının seçeceği sektörde kendisine en yakın firmayı bulmasını sağlayan bir sistemdir.

'KURUCU ÜYE' Nedir?

Kurucu üye, BiBursa.com olarak başlangıç aşamamızda bize güvenen üyelerimize verdiğimiz 'AYRICALIKLI ÜYELİK SİSTEMİDİR.

Hemen 'KURUCU ÜYE' Avantajlarından Faydalanın

İlk 50 marka ile sınırlı olan kurucu üyelerimize, bizlere güvendikleri için ilk 3 ay ÜCRETSİZ hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra BiBursa.com içerisine standart üyelere göre daha fazla fotoğraf, video ekleyebilme imkanına sahiplerdir. En önemlisi 'Kurucu üyelerimizin ilk 3 sene kayıt ücretleri değişmemekte ve geliştirilecek tüm hizmetlerden 'İLK' ve 'ÜCRETSİZ' yararlanma ayrıcalığına da sahip olmaktadırlar.

Neden BiBursa.com Sisteminde Yer Almalısınız?

Yapılan araştırmalar kullanıcıların hızlı plan yapma ihtiyacı oluştuğunda kafe, restoran bar gibi eğlence sektörünün yanı sıra konaklama, oyun, eğitim gibi sektörlerde de kendisine en yakın işletmeyi arayıp tercih ettiğini ortaya çıkarıyor.

Firmanıza Avantajı Nedir?

Firmalar açısıdan BiBursa.com’un en önemli avantajı, kullanıcılara en yakınında olan işletmeleri tavsiye etmesidir. BiBursa.com’a kayıt olarak işletmenizi hem yakınınızda olan kişilere gösterebilir hem de fırsatlarınızı ‘ücretsiz’yayınlayabilirsiniz.

Kayıt Ücretli mi?

BiBursa.com sistemine marka eklemek ücretlidir. Kayıt ücreti sektöre göre değişmekte olup, istenen ücret tutar içerisinde bir çok hizmet bulunmaktadır.

Ücrete Dahil Hizmetleriniz Nelerdir?

Markanız adına oluşturacağımız bu sayfayı bir web sitesi olarak düşünebilirsiniz. Yıllık üye olan her firmanın profesyonel şekilde iç mekan çekimlerini yaparak sistemimize ekliyoruz. Fotoğraf galerisinin yanı sıra varsa video tanıtım filmlerinizi, katalog ya da menülerinizi de sayfanıza ekliyoruz. Kullanıcılar işletmeye kolaylıkla ulaşabilsin diye sitemizin mobil görünümünü özel olarak hazırladık. Tek tık ile haritalardan işletmeye gelebilecek yine tek tık ile sizlerle iletişime geçebileceklerdir.

Kampanya ve Fırsatlarımızı BiBursa.com Üzerinde Yayınlayabilir miyiz?

BiBursa.com'un misyonu üye markaların satışları ile birlikte marka bilinirliğini de arttırmak olduğu için firma tanıtım sayfasının yanı sıra yapacağınız kampanya ve BiBursa.com'a özel fırsatları yayınlayabilirsiniz.

Kampanya ve Fırsatları Yayınlamak ÜCRETLİ Mİ?

Kurucu üyelerimize ÜCRETSİZ olan bu hizmetimiz, standart üyelerimize ise ücretlidir. Üyelik bilgileri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz...

Giriş YapBiBursa.com

Hesap bilgileri e-posta ile onaylanacaktır.

Reset Your Password