Özlüce'de eve burger siparişi nereden verilir?

Korona virüs tehdidi ile karşı karşıya olan Türkiye’de insanlar evlerine kapanmış durumda. Evde sıkılmış vaziyette günlerimizi geçirirken çalışan sektörlerde var. Sizler için #evdebikeyif yaparken Özlüce’de açık olan ve sipariş getiren burger işletmelerinden bazılarını sıraladık. Hayatlarını tehlikeye atarak sizler için tüm gün çalışarak en güzel burgerları yapan ve evinize getiren işletmeleri arayarak evinize sipariş verebilirsiniz.

Bursa'da Künefe nerede yenir? Eve Künefe Siparişi nereden verilir?

Türkiye ve dünya koronavirüs ile mücadele ederken, sokağa çıkmayarak hem kendi hem de çevremizdekilerin sağlığını düşünüyoruz. Ama evde de günler zor geçiyor. Evde sıkıldığınızda ya da canınız bu zor günlerde tatlı çektiğinde Bursa’da hala daha canını dişine takarak çalışan künefecilerden bazılarını sıraladık.

Evde tavuk dürüm nasıl yapılır? Bursa'da dürüm sipariş verilecek restoranlar

Korona virüs tehdidi ile evinizden dışarı çıkmak ve eve de yemek söylemek istemiyor olabilirsiniz. Çok haklısınız. Peki evde canınız da tavuk dürüm çekti. Eyvah. Dışarı çıksanız risk, eve söyleseniz içinize sinmiyor. Peki evde tavuk dürüm yapılabilir mi?