Karakomik Filmler - 2 Arada

Karakomik Filmler – 2 Arada

Cem Yılmaz hayranı mısınız? Evet cevabınız evet ise ve gülmek istiyorsanız, Korona Virüs dolayısı ile evde sıkılmadan vakit geçirebileceksiniz. #evdebikeyif yaparak film izlemek istiyorum diyorsanız, size Cem Yılmaz’ın 2019 yılında vizyona giren tek bilet 2 film uygulamalı film serisi Karakomik Filmleri izleyebilirsiniz.

Karakomik Filmler’in ilki ‘2 Arada’

Perde açıldığında bizleri önce “2 Arada” filmi karşılayacak. Arabalı vapurda çalışan “Metin” adlı karakterin yaşadığı dramaya şahit olacağız 1 saat boyunca. 2 Arada fragmanından da anlaşılabileceği gibi, daha çok hüzünleneceğimiz bir filme benziyor. Cem Yılmaz’ın daha önce ne kadar yine komedi türünde olsa da bizi hüzünlendiren filmleri olmuştu; buna en güzel örnek şüphesiz ki İftarlık Gazoz. Küçük çocuğun büyüme serüvenine tanık olurken hem gülmüş hem de aynı zamanda yaşadığı acı gerçekleri görünce de ağlamıştık. O yüzden Yılmaz’ın dram türüne eğilmiş olması kesinlikle eğreti durmayacak, garanti ediyoruz!

Karakomik Filmler 2- Kaçamak

“2 Arada”ya elveda dedikten sonra bu kez bizi gülmekten kırıp geçirecek yine 60 dakikalık “Kaçamak” filmi ile karşılaşacağız. Dramın üstüne biraz gülmek iyi gelir, o yüzden bazı ekşi sözlük yazarlarının dediği gibi filmin başını izleyip bu kısmını bırakayım demeyin sakın:) Bu kez eşlerine yalan söyleyip “felekten bir gün çalmak” için tanımadıkları kadınlarla otelde buluşan erkeklerin bu sırada uzaylılarla karşılaşmasını izleyeceğiz. Cem Yılmaz ise bu filmde “Ayzek” karakterine hayat verecek.

Filmi üyeliğiniz varsa Netflix’ten kolaylıkla izleyebilirsiniz.
İyi seyirler.

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta