Görükle'de maç yayını yapan mekanlar

Görükle’de maç yayını yapan mekanlar

Görükle’de hem lig hem de Avrupa maçlarını yayınlayan mekanlar mı arıyorsunuz?

Arkadaşlarınızla birlikte oyun oynarken, bir yandan da maç izlemek ister misiniz? Görükle’de lig maçlarının yanı sıra Şampiyonlar ligi ve Uefa ligi maçlarını veren mekanlar hangileri? Görükle’de Exxen yayını hangi mekanda var?

Hem lig maçları hem Avrupa maçları Ada’da izlenir

Görükle’de maç günleri hep bir telaş olur. Görükle’de maçı nerede izleyeceğiz diye 🙂 BiBursa olarak size Görükle’de hem lig maçlarını hem de Avrupa maçlarını keyifle izleyebileceğiniz konforlu bir mekan tavsiyesinde bulunacağız. İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte grup olarak giderek keyifle maç izleyebileceğiniz mekanların başında Ada Kahvesi geliyor. Sabah serpme kahvaltısı ile öğlen yemekleri ile akşamda çay, kahve, masa oyunlarının yanı sıra maç yayınları ile Görükle’nin en geniş hizmete sahip mekanlarından bir tanesi olan Ada Kahvesi’nde maçları keyifle izleyebilirsiniz.

Ada Kahvesi Görükle

Bursa’nın marka olmuş mekanlarından bir tanesi olan Ada Kahvesi’nde lezzetli yemekler yiyebileceğiniz gibi arkadaşlarınızla birlikte masa oyunları oynayabilir, maç günleri dev ekranda keyifle desteklediğiniz takımın maçınız izleyebilirsiniz. Görükle’de çok az lig maçı yayını yapan kafe varken, Ada Kahvesi yeni yaptığı anlaşma ile Süper lig maçlarının yanı sıra artık Avrupa maçlarının yayınını da yapacak. Görükle’de Exxen yayını yapan tek mekan olan Ada Kahvesi’nde Şampiyonlar ligi maçlarının yanı sıra Uefa maçlarını da keyifle izleyebilirsiniz.

Maç yayını için kişi başı belirlenen ücret 20 TL’dir.

Ada Kahvesi nerede?

Menüsünde yer alan lezzetlerin yanı sıra Görükle’de maç izleyebileceğiniz az mekandan bir tanesi olan Ada Kahvesi’nde 4 büyüklerin maçlarını dev ekranda keyifle izleyebilirsiniz. Her hafta lig maçlarını mekanın arkasına kurulan dev ekranda veren Ada Kahvesi, TV’de verilen maçları da normal ekrandan misafirlerine izletiyor. Çayınızı kahvenizi içerken, kağıt ya da taş oyunlarını oynarken maç izleyebileceğiniz bir mekan olan Ada Kahvesi, yemekleri ile de dikkat çekiyor. Pizzadan, tavuk yemeklerine, burgerdan tatlı çeşitlerine kadar zengin bir menüsü olan Ada Kahvesi’ne acıktığınızda da güvenle gidebilirsiniz.

Ada Kahvesi nerede

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta