Mudanya'da gidilecek mekanlar; kafe ve restoranlar

Mudanya’da gidilecek mekanlar; kafe ve restoranlar

Mudanya’da gidilecek kafe ve restoran arıyorsanız, BiBursa.com olarak sizler için Mudanya’nın en iyi ve en lezzetli mekanlarını inceledik. Sevdiklerinizle birlikte Mudanya’da deniz havası eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanlar hangileri? Gelin yazımızdan inceleyelim…

Bursa’nın incisi Mudanya’da, deniz havası eşliğinde huzurla oturabileceğiniz, lezzetli yemekler yiyebileceğiniz kaliteli ve şık mekanlar mı arıyorsunuz? BiBursa.com olarak Mudanya’da gidilecek kafe ve restoranları sizler için sıraladık. İster hafta içi isterseniz de hafta sonu yemek yemeğe, kahvaltı etmeye, çay kahve eşliğinde sohbet etmeye Mudanya’ya gitmek istiyorsanız, listemiz size rehber olacaktır.

Arkadaşlarınızla, sevgilinizle ya da ailenizle birlikte Mudanya’da vakit geçirmek istiyorsunuz ama nereye gideceğinizi bilmiyor musunuz? Bursa’nın yaşam, etkinlik, gezi ve fırsat rehberi BiBursa.com olarak size bu konuda güzel bir tavsiye yazısı hazırlamak istedik. Gidip deneyimlediğimiz ve lezzetlerini çok sevdiğimiz 3 farklı mekanı sizlere tavsiye edeceğiz.
Bizim gözümüzden Mudanya’nın en güzel ve en şık mekanları hangileri gelin yazımızın devamında inceleyelim 🙂

Not: Mekanlar kalite ya da lezzete göre değil alfabetik sıraya göre listelenmiştir.

1- David People Mudanya

Mudanya’da gidilecek mekanlar listemizin alfabetik olarak ilk sırasında David People Mudanya geliyor. Mudanya Yat Limanı karşısında yer alan David People Mudanya, hem yemekleri hem de kahve çeşitleri ile tercih edebileceğiniz kaliteli mekanlar arasında… Eğer konforlu koltuklarda oturup, deniz manzarası eşliğinde kaliteli çekirdeklerden hazırlanan kahvelerden içmek, dumanı üzerinde lezzetli yemekler yemek için David People Mudanya’ya gidebilirsiniz.

David People Mudanya’da neler var?
– Serpme kahvaltı,
– Çocuk oyun alanı,
– Tatlı
– Kahve,
– Yemek menüsü,
– Etkinlik, organizasyon,
– 3. nesil kahveler…

2- Elifa Lounge

Elifa Lounge

#eniyisi sloganıyla Mudanya’da hizmet vermeye başlayan Elifa Lounge hem ferah iç mimarisi hem yemek ve tatlıları hem de serpme kahvaltısı ile kendisinden çok kısa sürede söz etttirmeyi başardı. Mudanya’nın en yeni mekanı olmasına rağmen yaptığı kampanyalar ve müşteri memnuniyeti sayesinde dikkatleri üzerine çeken Elifa Lounge, Mudanya Yat Limanı karşı arasında, yemyeşil parka komşu konumda. Deniz görmek önemli değil, önem olan lezzet ve ferah ortam diyorsanız, ElifA, sizi bekliyor.
Çocuklu aileler için Mudanya’da ilk defa oyun alanı yapan ve çok sevilen ElifA’nın özel lezzetlerini de mutlaka denemelisiniz. Özellikle serpme kahvaltısı ile memnuniyet toplayan ElifA’nın pizzaları, burger çeşitleri ve et yemekleri de oldukça iddialı…
Hafta içi ve hafta sonu günün gece 24:00’e kadar hizmet sunan ElifA’da serpme kahvaltı saat 15:00’a kadar devam ediyor. Dolu dolu serpme kahvaltısı ile bölgenin hem en lezzetlilerinden hem de en uygun fiyatlısı olan ElifA hakkında detaylı bilgiyi BiBursa.com’da yer alan ElifA Lounge sayfasından inceleyebilir, Instagram sayfası @elifalounge ‘tan fiyat ve rezervasyon hakkında bilgi alabilirsiniz.

3- Koalas

Koalas Mudanya

Hem rahat hem de ilgili bir işletme olan Koalas, adımınızı attığınız ilk anda sizi güler yüzle karşılıyor. Hayvanlar aleminim en tatlı canlılarından olan Koalas, Mudanya’da bir kafenin ana konseptini oluşturuyor. Sizlere daha önce Mudanya kahvaltı mekanları listesinde tanıttığımız Koalas, Mudanya’nın en konsept mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yat limanı karşısında deniz manzarası ile misafirlerine huzur veren Koalas, lezzetleri ile de sizi kendisine hayran bırakıyor. Özellikle demleme kahveleri ve Bursa’da sadece Koalas’ta yiyebileceğiniz Karpatka tatlısı ile günün her saatini enfes hale getirebilirsiniz.
Bursa’da sadece Koalas’ta yiyebileceğiniz çok hafif ama bir o kadar da lezzeti ile kendisine hayran bırakan Karpatka tatlısını bizlerde ilk defa denedik ve ba-yıl-dık…
Hafta içi ve hafta sonu serpme kahvaltısı ile deniz manzarası eşliğinde lezzetli vakit geçirebilir, mekan içerisinde koalas oyuncakları ile sosyal medya için fotoğraflar çektirebilirsiniz.
Koalas hakkında detaylı bilgiyi BiBursa.com’da yer alan Koalas sayfasından inceleyebilir, Instagram sayfası @koalaskitchens ‘tan fiyat ve rezervasyon hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta