Dobruca Değirmenpark Sosyal tesisi

Dobruca Değirmenpark Sosyal tesisi

Değirmenden masanıza gelen lezzet

Ortalama Değerlendirmeler

Mekan Hakkında

Bursa’nın yeşil yüzü olan Hüdavendigar Mahallesi’nde Osmangazi Belediyesi tarafından işletilen sosyal tesis Doburca Değirmenpark sosyal tesisleri, geniş menüsü, sağlıklı ve lezzetli yemekleri ile Bursalıları davet ediyor.

Dobruca’da doğanın içinde kurulmuş olan eski değirmenin restore edilerek kafeterya ve restorandan oluşmaktadır , restoranımızda pide çeşitlerimizin yanısıra kahve ve tatlı çeşitlerimizde bulunmaktadır.

Doburca Değirmenpark Sosyal Tesisi içinde değirmenden un yapılıyor

Eskiler unu nasıl yapıyordu hiç düşündünüz mü? X ve Z kuşağı az çok bunu bilse de teknoloji ile büyüyen Z kuşağının çoğu belki de bu soruya cevap veremeyecektir. Osmangaziz Belediyesi tarafından işletilen sosyal tesislerin en farklılarından birisi olan Doburca Değirmenpark Sosyal Tesisi içerisinde gerçek değirmen bulunmaktadır. Hafta sonu ailecek lezzetli ve doğal ürünler yemek biraz da kültür ziyareti yapmak istiyorsanız, Hüdavendigar Mahallesi’nde bulunan Değirmenpark Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etmeyi unutmayın. Çocuklarınıza değirmenin nasıl çalıştığını gösterebilir, farkındalık yaratabilirsiniz.

Doburca Değirmenpark Sosyal Tesisleri’nde ne yiyip ne içilebilir

İşletme içinde un yapmak için çalışan bir değirmen bulunmakta olup ziyaretçi ve müşterilerimize doğal un yapabilmektedir. Restoranında kahvaltı ve pide çeşitleri bulunan tesisin , kafeterya bölümünde birbirinden lezzetli kahveler, doğal çaylar, tatlı çeşitleri ve pastalar bulunmaktadır. Eşiniz, dostlarınız ve çocuklarınızla rahatlıkla gidebileceğiniz Doburca Değirmenpark sosyal tesisleri güler yüzlü personeli ve sınırsız hizmetiyle sizleri beklemektedir.

Doburca Değirmenpark Sosyal Tesislerine nasıl gidilir?

Öncelikle aracı ile gidecekler, haritamızdan kolaylıkla gidebilir. Marka AVM’ye 2.5 kilometre uzaklıkta olan Doburca Değirmenpark Sosyal Tesisleri, araba ile 5 dk mesafededir.
Osmangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Dobruca Değirmenpark Sosyal Tesisleri konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir?

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Dobruca Değirmen Park Sosyal Tesisleri – yakınından geçen güzergahları var

 • Otobüs Otobüs: 2/E, 6/A, B/17, B/33
 • Metro Metro: 1, 2

Fotoğraflar

Bugün Şimdi açık UTC+3

09:30 - 23:00
 • Pazartesi
  09:30 - 23:00
 • Salı
  09:30 - 23:00
 • Çarşamba
  09:30 - 23:00
 • Perşembe
  09:30 - 23:00
 • Cuma
  09:30 - 23:00
 • Cumartesi
  09:30 - 23:00
 • Pazar
  09:30 - 23:00

Konum Bilgileri

Sayfa İstatistiği

996 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
0 Paylaş

Diğer Mekanlar