Hotel Anatolia

Hotel Anatolia

Ortalama Değerlendirmeler

Açıklama

Bursa’nın termal sularıyla meşhur Çekirge Meydanı’nda panoramik Bursa manzarası ile size eşsiz bir seyir sunan Hotel Anatolia, sunduğu hizmet kalitesi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Hotel Anatolia’da Bursa’da ayrıcalıklı olun

1985’ten beri tarihiyle, konforuyla ve huzuruyla büyüyen Hotel Anatolia, geçmişin tecrübeli bilgeliğini bugünün genç enerjisiyle buluşturuyor. Bursa’nın tarihi kaplıca bölgesi Çekirge’de hizmet veren Hotel Anatolia, yenilenen yüzüyle misafirlerini bekliyor. Uludağ‘ın eteklerinde doyumsuz Bursa manzarasının hakim olduğu otel, termal özelliğe sahip hamamıyla huzurlu molaların durağı ya da stresli iş günlerinin tatlı sonu oluyor.

Bursa manzaralı yenilenen odalarıyla, rahatlatıcı dekorasyonuyla hayran bırakan Hotel Anatolia’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir huzur saklı… Beş çayı ya da akşam saatlerinde içeceklerinizi keyifle yudumlayabileceğiniz, temiz dağ havasıyla bütünleşen Lobby Teras ise misafirlerine keyifli zamanlar yaşatmaya devam ediyor.

Hotel Anatolia’nın geniş ve şık salonları, tüm organizasyonlarınız da size eşlik edecek.

İster iş toplantılarınız, isterseniz düğün organizasyonlarınız da Hotel Anatolia‘nın özel tasarlanmış salonları sizleri bekliyor. Şık ve modern yapısı sayesinde en özel gününüz unutulmaz olacak.

Şehrin stresinden uzaklaşmak ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek ister misiniz?

Sıcak ve kişiye huzur veren ortamı ile lobi barımızın yanında panoramik Bursa manzaralı 1985 Lounge Bar’ımızla hizmetinizdeyiz. Sevdiklerinizle içkinizi yudumlayıp, leziz yemekler eşliğinde şehrin ışıkları arasında sohbet etmek ister misiniz? O halde sizi Hotel Anatolia’nın canlı müzik eşliğinde kişiye huzur veren 1985 Lounge Bar’ına bekleriz.

Private Spa Anatolia kişisel kullanıma özel hamamı ve farklı masaj terapi seçenekleri ile ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Bursa’nın kaplıcalar merkezi Çekirge’nin en özel konumundaki Hotel Anatolia doğal kaynak suyu ve yenilenen Spa bölümü ile günün yorgunluğunu atmak isteyen misafirleri hamam ve masaj terapileri ile ağırlamaya hazır.

Uludağ’ın eteklerinde gerek doğası gerekse tarihi ile göz dolduran Bursa’nın en özel lokasyonunda seçkin bir konaklama sizleri bekliyor.

Kışları Uludağ’ın, yazları yeşil Bursa’nın ışıl ışıl her anı, Hotel Anatolia’da sizleri bekliyor. Lezzetli yemekler, sohbet dolu akşamlar ve konforlu konaklaması ile Hotel Anatolia size iyi gelecek.

Fotoğraflar