Bursa’da gezilecek yerler Gökyüzünden 360 Derece Kuş Bakışı Bursa Turu

Bizce Türkiye’nin en güzel şehirlerinden olan Bursa, gerek tarihi gerek doğal güzellikleri ile gelen yerli ve yabancı turistleri kendisine hayran bırakıyor. Bursa’ya geleceksiniz ve neler yapacağınızı merak ediyorsanız, öncelikle sizler için hazırladığımız ve Bursa merkezi 360 derece gökyüzünden gösteren çekimimizi inceleyebilirsiniz.

Bursa nasıl bir şehir? Bursalılar nasıl insanlar? Bursa gerçekten yeşil mi? gibi Google’da çok aramalar yapılıyor. Bursa’nın en turistik bölgesini sizler için gökyüzünden 360 derece çektik. Bursa’ya geldiğinizde nereleri gezeceğinizi en azından evinizdeyken ya da yoldayken gökyüzünden görebilirsiniz 🙂

Her gün binlerce turisti ağırlayan Bursa’ya nereden geliyor olursanız olun, eminiz ki çok beğeneceksiniz. Özellikle merkez denilen Osmangazi ilçesi’nin neredeyse her tarafı Osmanlı Devleti’nden kalma tarihi yapılar ile dolu. Osmanlı Devleti’nin kurucu padişahlarından, Bursa başkentken burada padişahlık yapmış isimlerin türbelerine, İslam aleminin önde gelen isimlerinin türbelerine kadar bir çok tarihi yapıyı Bursa’da gezip görebilirsiniz.

Google’da Bursa hakkında en çok aratılan şeyler herhalde Bursa’da ne yenir?, Bursa’da nereler gezilir? Bursa nasıl bir şehirdir? Bursa gerçekten yeşil mi gibi sorular oluyor. Bursa’nın şehir ve etkinlik rehberi BiBursa.com olarak bu sorulara cevap vermek amacıyla, Bursa’ya gelecek olan yerli turistlere özel içerikler hazırlıyoruz. Bursa’ya geldiğinizde gezip görebileceğiniz yerleri sizler için gökyüzünden 360 derece çekiyoruz.

Gökyüzünden 360 derece Bursa çekimi içerisinde Bursa’nın hangi tarihi yapıları var?

Sizler için hazırladığımız var belirli aralıklarla güncellediğimiz 360 derece gökyüzünden Bursa panoraması içerisinde Bursa merkezde yer alan tüm tarihi yapıları kuş bakışı görebilirsiniz. Ulu Cami’den Hanlar Bölgesine, Tophane Saat Kulesi ve Tophane Parkı’ndan Hisar Kalesi’ne, Yeşil Külliyesi’nden Emir Sultan Külliyesi’ne, Gölyazı Köyü’nden Kültür Park’a kadar geniş bir alanı daha Bursa’ya gelmeden 360 derece görebileceksiniz.

Umarım beğenir ve sevdiklerinizle paylaşırsınız 🙂

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta