Podyum Park

Podyum Park

Yaşam ve Eğlence Merkezi

Ortalama Değerlendirmeler

Açıklama

Podyum Park, Bursa’nın sosyal yaşamındaki tüm alışkanlıkları değiştiren bir yaşam merkezi. İçerisinde onlarca kafe, restoran, pub, club ve meyhanenin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz hiper market ve butik mağazalar ile daha ilk andan itibaren Bursa’nın yeni eğlence merkezi konumuna geldi.

Bursa’da eğlencenin merkezi Podyum Park

2015 yılı itibari ile kapılarını açan Bursa’da Nilüfer ilçesinde 85.000 m2 alana sahip Podyum Park, ulusal ave uluslararası birbirinden özel markalarla, her damak tadına uygun dünya mutfaklarının lezzetlerinin buluştuğu, kafe ve restoranları, mağazaları, sinema, eğlence merkezleri, lunaparkı, aquaparkı, tenis kulübü, ekolojik göleti, çocuk oyun alanları, spor salonu ve farklı çizgiye sahip marketi ile sektörde konumlanmıştır. Podyum Park Yaşam ve Eğlence Merkezi, şehrin alternatifsiz tek adresidir.

Günün her saati eğlence ve müzik Podyum Park’ta

Yıllardır Bursa’nın en popüler caddesi olan FSM Bulvarı’na paralel olan Nilüfer Hatun Caddesi’de açılan Podyum Park, Bursa’da tüm alışkanlıkları değiştirdi. Haftanın her günü günün her saati misafirlerin eğlenceli vakit geçirebilecekleri mekanları barındıran Podyum Park’ta eğlence ve lezzetin sınırı yok 🙂 Sabah kahvaltınızı Podyum Park’ta yapabilir, öğle yemeğinizi Podyum Park’ta yiyebilir, kahvenizi ister dünya markalarından isterseniz 3. nesil butik kafelerden içebilir, akşam arkadaşlarınız ile modern meyhanelerde canlı müzik eşliğinde birer kadeh rakı içebilir gece de birbirinden ünlü isimlerin sahne aldığı mekanda konser ile eğlenebilirsiniz. Konser çıkışı gece karnınız acıkırsa yine Podyum Park’ta olmanın avantajını yaşayabilirsiniz 🙂

Fotoğraflar

Videolar

Bugün Şimdi açık UTC+3

09:00 - 03:00
 • Pazartesi
  09:00 - 03:00
 • Salı
  09:00 - 03:00
 • Çarşamba
  09:00 - 03:00
 • Perşembe
  09:00 - 03:00
 • Cuma
  09:00 - 03:00
 • Cumartesi
  09:00 - 03:00
 • Pazar
  09:00 - 03:00

Konum bilgileri

Sayfa istatistiği

814 Views
0 Değerlendirme
0 Favorite
0 Paylaş

Diğer Mekanlar