Bamm Garden Night

Bamm Garden Night

Görükle Kafe,Restoran ve Eğlence mekanı

Ortalama Değerlendirmeler

Mekan Hakkında

Bursa Görükle’nin en klas ve popüler mekanlarından olan Bamm Garden Night Trio Yaşam Merkezi içerisinde hizmet veriyor. Görükle’ de yemek yiyip yanında bi şeyler içmek istiyorsanız, Bamm Garden’ı tercih edebilirsiniz.

Görükle’de öğlen acıktınız ve canınız lezzetli yemekler istediyse rotanızı Bamm Garden Night’a çevirin. Pizza’dan tavuk yemeklerine, kırmızı et yemeklerinden burger çeşitlerine bir çok yemeği menüsünde barındıran Bamm Garden Night, uygun fiyat ve kampanyaları ile dikkat çekiyor.

Bamm Garden Night Görükle serpme kahvaltı ?

Görükle serpme kahvaltıları arasında en zengin içeriği ve en uygun fiyatlarla sunan Bamm Garden Night’a serpme kahvaltı yapmak çok keyifli olacak. Hem taze hem de zengin ürün çeşitlerini en uygun fiyatla ve müşteri memnuniyeti ile sunan mekan, misafirlerini mutlu edebilmek için elinden gelen tüm imkanları sağlıyor. Görükle’de serpme kahvaltı yapacak mekan arıyorsanız ve yapacağınız kahvaltının hem gözünüzü hem de midenizi doyurmasını istiyiorsanız Bamm Garden Night’ı tercih edebilirsiniz.


Bamm Garden Night’ta 2 kişilik serpme kahvaltının fiyatı: 90 TL olduğunu da söyleyelim

Bamm Garden Night yemek kampanyaları ?

Şık, modern ve konforlu yapısının yanı sıra uygun fiyat ve kampanyaları ile de misafirlerini memnun eden Bamm Garden Night’ta yemek ve alkol çeşitlerinde bir çok fırsat bulunmaktadır. Pizza ve tavuk yemeklerinde 1 alana 1 bedava kampanyası yapan Bamm Garden’a giderek hem lezzetli hem de uygun fiyatlı yemekler yiyebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile öğlen arasında ya da iş çıkışında istediğiniz 1 tavuk yemeğini veya 1 pizzayı 1+1 kampanyası ile yiyebilirsiniz. 1+1 yemek kampanyasın hafta içi saat 19:00’a kadar geçerli olduğunu belirtelim.

Bamm Garden Night alkol kampanyaları ?

Görükle’nin en popüler bölgesinde kafe ve pubların olduğu Trio Yaşam Merkezi içerisinde en geniş alana sahip mekan olan Bamm Garden Night’ta, yemek kampanyalarının yanı sıra alkol çeşitlerinde de fırsatlar bulunuyor. Güncel alkol kampanyalarını incelemek için Bamm Garden Night’ın Instagram sayfasını takip edebilirsiniz. İncelemek için; @bammgarden

Bamm Garden Night’ta Görükle’de eğlence mekanı tavsiyesi

Gündüz yemek yemek için akşam da eğlenmek, sohbet etmek ve keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz Bamm Garden Night’ta her gün canlı dj performası sergilenmektedir. Her gün bir konseptte müzik çalan dj’ler ile ister bahçede isterseniz de mekanın clup bölümünde eğlenceye doyabilirsiniz. Mekanın bahçesinde oturarak keyifli sohbet edebilir, içerideki clup bölümünde ise günün ya da haftanın yorgunluğunu arkadaşlarınızla eğlenerek atabilirsiniz.

Dikkat: Mekanın açık olma saatleri pandemiden dolayı değişiklik gösterebilir. İletişim bilgilerinden ya da sosyal medya hesaplarından mekana ulaşarak güncel saat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Fotoğraflar

Bugün Kapalı UTC+3

09:00 - 00:00
 • Pazartesi
  09:00 - 00:00
 • Salı
  09:00 - 00:00
 • Çarşamba
  09:00 - 00:00
 • Perşembe
  09:00 - 00:00
 • Cuma
  09:00 - 00:00
 • Cumartesi
  09:00 - 00:00
 • Pazar
  09:00 - 00:00

Konum Bilgileri

Sayfa İstatistiği

1451 Views
0 Değerlendirme
2 Favoriler
9 Shares

Diğer Mekanlar