Suits- Dizi Tavsiyesi-1

Suits- Dizi Tavsiyesi-1

Amerikan dizileri arasında son yıllarda adından çokça bahseettiren Suits, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. O kadar ki İngiliz Kraliyet ailesinden bile oyuncu var 🙂 Bir avukat dizisi olan Suits, her bölümde izleyici de merak ve heyecan uyandırıyor. 9 sezon olan diziyi izlemediyseniz korona virüs salgısı süresince evde vaktinizin bir kısmını ona ayırabilirsiniz.

Suits dizisinin konusu nedir?

Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış bir dahidir. Mike’ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir.

Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır. Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir.

Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike’ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike’ı işe almasına rağmen Mike’ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.
(Kaynak: turkcealtyazi.org)

Suits Dizisi Frankman İzle

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta