Bursa Tatlı Siparişi, Bursa'da Eve Tatlı nereden söylenir

Bursa Tatlı Siparişi, Bursa’da Eve Tatlı nereden söylenir

Bursa, kendine has lezzetli yemekleri ile Türkiye’nin en önemli mutfaklarına sahip illerden bir tanesi konumunda. Peki Bursa’da canınız tatlı çektiğinde nereden sipariş verebilirsiniz? Osmangazi, Nilüfer, Mudanya ya da Yıldırım ilçelerinde yaşıyor ya da çalışıyor olun, sizler için tatlı siparişi verebileceğiniz işletmelerden bazılarını sıraladık.

Pandemi süresince evde sıkıldıysanız ve canınız sürekli o kafelerdeki lezzetli tatlılardan çekiyorsa, BiBursa yanınızda… Bursa’da hem gözünüze hem midenize hitap eden tatlıları ile evinize ya da ofisinize tek telefon ile tatlı siparişi verebilirsiniz. 

Mudanya Tatlı Siparişi – Keyif Ekler

Mudanya’nın en lezzetli yerlerinden birisi olan Keyif Ekler’den dilediğiniz tatlıyı güvenle sipariş edebilirsiniz. Günlük ve taze hazırlanan, özenle paketlenen ürünleri ile Mudanya’da canı tatlı çekenlerin ilk adresi olan Keyif Ekler, her lezzeti ile size mutluluk verecek.

Nilüfer Tatlı Siparişi / Le Profit’ti

Bu lezzet sizi mest edecek…

Daha önce sizlere Bursa’da fotoğraf çektirebileceğiniz güzel mekanlar tavsiyesinde tavsiye ettiğimiz Le Profit’ti, ağzımızın tadının kaçtığı zor günlerde lezzet dolu tatlılarını evinize kadar getiriyor.

Sen #evdekal Sebastian. #senentatlısın Lezzetli menüsü, dayanılmaz tatlıları ve kendine özgü detaylarıyla, Le Profit’ti Beşevler de.. #SenEnTatlisin
bir süreliğine paket servis olarak hizmetimize devam edeceğiz. Şimdilik aynı tutku ile pişirmeye ve paylaşmaya devam ediyoruz…

Le Profit’ti Beşevler, 23nisan ve Ataevlere servis yapılmaktadır.

Nilüfer FSM Tatlı Siparişi / Çınar Pastanesi

Nilüfer- Odunluk Tatlı Siparişi / Faruk Güllüoğlu

Faruk Güllüoğul Bursa Tatlı Siparişi

Bursa’da tatlı siparişi verebileceğiniz diğer tavsiye işletmeler için tıklayınız

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta