Toy Boy- Dizi Tavsiyesi-4

Toy Boy- Dizi Tavsiyesi-4

Tüm dünyanın sıkıntılı zamanlar geçirdiği şu günlerde en çok ihtiyacımız olan şey herhalde müzik, dans ve eğlencedir. Evde bunaldıysanız ve fazlasıyla müzik, eğlence, aşk arıyorsanız, İspanya yapımı Toy Boy dizisine başlamalısınız. İnferno adında bir eğlence mekanında erkek dansçıların yaptığı gösterilerin yanı sıra polisiye olaylarında yaşandığı diziyi izlerken hem çok eğlenecek hem de heyecanlanacaksınız.

Hazırsanız müzik, dans ve eğlence zamanı… Hadi biraz eğlenelim ve karantina, vaka, ölüm gibi kelimeleri bir süreliğine de olsa hayatımızdan çıkaralım. Toy Boy dizisini izlerken müzikler ile çoşacak polisiye olaylar ile gerileceksiniz.

Toy Boy Dizisinin Konusu Nedir?

Toy Boy dizisi 2019’da yayınlanmış olsa da Netflix ile 2020 itibariyle ekranlarımıza geldi. Cinsel içeriğin ön planda olduğu bu dizide ana karakterimizin erkek bir striptizci olması olayın dozunu anlamamızı sağlıyor. Genç striptizci Hugo için hayat tamamıyla eğlenceden ibarettir. Fazlasıyla rahat olan yaşamını hem maddi hem de manevi olarak uç noktalara taşımayı başarmıştır.

Fakat bir gecede hayatının kararacağı gün yakındır. Yaşça kendisinden büyük olan Macarena Medina ile yaşadığı yakınlıklar bu rahatlığın ve yaramazlıkların göstergesidir. Çok ağır dozlarla geçen bir gecenin sonunda teknesinde uyumaya başlayan Hugo bambaşka bir güne uyanır. Uyandığında Macerena’nın kocasının ölü olarak teknesinde olduğu anlaşılmıştır. Üstelik ölü olan adam yanmış vaziyettedir.

Kısa sürede mahkeme sonuçlanır ve Hugo için 15 yıllık bir mahkumiyet doğar. Aradan geçen 7 yılın sonunda ise Hugo halen daha o geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Avukatı karşı dava açmak için onu ikna eder ve şartlı olarak tahliyesini sağlar. Hugo ilk mahkemeye kadar üzerine oynanan bu oyunu çözmek için kararını vermiştir. Ancak nereden başlayacağını bilmediği gibi 7 yıl sonra hayata adapte olma noktasında da zorlanacaktır. Toy Boy dizisi tam anlamıyla sürükleyici bir yapım olarak şu dönemlerde popülerliğini koruyor.

Toy Boy Dizisinin Frankmanı Nedir?

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta