Bursa Fotoğrafları- En güzel Bursa fotoğrafları

Bursa Fotoğrafları- En güzel Bursa fotoğrafları

Türkiye’nin 4. büyük şehri olan Bursamızın en güzel ve en yeni fotoğraflarının olduğu fotoğraf arşivini, Bursalı fotoğrafçılar ile birlikte hayata geçiriyoruz. En güzel Bursa fotoğraflarını, #BizBursayız sayfasından görebilirsiniz

Bize göre Türkiye’nin en güzel şehirlerinden olan Bursamızın, en yeni ve en güzel fotoğraflarını, Bursalı fotoğrafçıların gözünden BiBursa.com’da bulabilirsiniz.

Bursalı fotoğrafçıların gözünden, En güzel Bursa fotoğrafları

Her gün sosyal medyada belki yüzlerce Bursa fotoğrafı paylaşılıyor. Ama bunlar yaa Instagram’ın tozlu sayfalarında ya da 24 saat süren storylerde kalıp yok oluyor. Peki neden Bursalı fotoğrafçılar, çektikleri fotoğraflar ile Bursamızın tanıtımına değer katmasın diye düşündük ve #BizBursayız projesine başladık. Bursa fotoğraflarını gönderen amatör veya profesyonel fotoğrafçılara özel hazırladığımız sayfalarda, hem kendi tanıtımlarını yapıyor hem de çektikleri Bursa fotoğrafları ile Bursamızın tanıtımına değer katıyor.

Bursa’nın tarihi yerlerinin fotoğrafları, BiBursa.com’da

Bursa’nın en önemli yapılarından olan Ulucamii’nin yanı sıra, Yeşil Camii ve Yeşil Türbesi, Tophane Parkı, Gölyazı ve Koza Han gibi bir çok tarihi yerin en güzel ve farklı mevsimlerde çekilmiş fotoğrafları, Bursalı fotoğrafçıların sayfalarında, fotoğraf severleri bekliyor. Fotoğrafın zamana sonsuzluk kattığını düşünürsek, Bursalı onlarca fotoğrafın çektiği fotoğraflar, Bursamız için gelecekte önemli yer teşkil edecek. Tüm telif haklarının fotoğrafçılarda olduğu #BizBursayız projemizdeki Bursa fotoğraflarını görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

#BizBursayız nedir?

BiBursa.com olarak Bursalı işletmelerin yanı sıra Bursalı fotoğrafçılara da destek olmak için Bursa’nın en büyük dijital fotoğraf arşivini açıyoruz. Bursa’nın tanıtımında “benim de fotoğraflarım olsun” diyorsan hadi fotoğraflarını gönder yayınlayalım 🙂 
Bursa fotoğrafları Instagram’da kaybolmasın, şehre değer katsın diye başlattığımız #BizBursayız projemiz ile, Bursalı fotoğrafçıların çektiği fotoğraflar, şehrin tanıtımına destek oluyor.

Yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
İsim
E-posta